Головні новини
Ви тут: Головна / css / Адаптивный шаблон страницы ошибки 404

Адаптивный шаблон страницы ошибки 404Сторінка помилки 404 важлива для будь-якого сайту або блогу, як і весь його зміст. Без неї не обходиться жоден більш-менш пристойний сайт. Напевно кожному з вас частенько, при спробі зайти на який-небудь сайт, доводилося бачити сторінку з повідомленням про помилку 404, що віщає про те, що посилання, по якому ви сюди потрапили – неробоче. Більшість непідготовлених користувачів скоріше за все таке повідомлення просто-напросто відлякає і вони залишать спроби відвідати ваш сайт або блог, а це вже, як ви розумієте не є добре. Ось вебмайстри і намагаються створити власні сторінки помилки 404 таким чином, щоб користувач не залишав сайт, а затримався і заспокоївшись, зміг сам пошукати те що йому потрібно, або гарантовано перейти на інші сторінки сайту.

Прикладів для натхнення створення таких сторінок в інтернеті величезна кількість, на будь-який смак і колір, всі вони різні і по дизайнерському виконанню, і за функціоналом. Було б бажання, а потрібний варіант можна завжди і з легкістю знайти.

Сьогодні хочу запропонувати вам, свій варіант шаблону сторінки помилки 404, виконаний з використанням адаптивної верстки та деяких нових функцій CSS3.

Ashampoo_Snap_2013.08.09_16h33m29s_001_

Демо Завантажити

Приклад подивилися. Для тих кого зацікавило, розпишу детальніше техніку виконання і деякі елементи цієї сторінки помилки 404.
Джерело: http://dbmast.ru/Автор Володимир Гривінський1 коментар

  1. Здравствуйте, Владимир.
    Я конечно не против использования моих материалов на других сайтах или блогах, но хотелось бы в авторах видеть свое имя или хотя бы ссылку на источник. В этом случае вы нетеряте свое лицо и своих читателей, А так, это просто дикий копипаст, если не сказать хуже. Ну, думаю пользователь сам разберется, хотя бы глянув на дату публикаций. Надеюсь на ваше понимание.
    Удачи!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers