четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Безкоштовний онлайн сервіс для швидкого обміну файлами до 50 гб

Безкоштовний онлайн сервіс для швидкого обміну файлами до 50 гбВсім нам вже добре знайомі різні хмарні сховища файлів, Dropbox, Google Drive, Яндекс.Диск і т.д. Це дуже зручні і потрібні сервіси для надійного зберігання файлів, але іноді виникає потреба швидкого обміну файлами великого розміру, а місця в «хмарних сервісів» недостатньо, або ж вони геть відсутні. Ось тоді то і приходять на допомогу такі чудові сервіси, як DropMeFiles, За допомогою якого ви запросто зможете відправляти відео або передавати файли великого розміру (до 50 гб).

Інтерфейс сайту DropMeFiles простий для сприйняття і використання, ні якої зайвої води, все заточене на швидку роботу і. Сервіс абсолютно безкоштовний і навіть не потрібно ніякої реєстрації, ну прям фонд благодійний))). Дивно, але це так.

Тепер, давайте трохи докладніше розглянемо робочу частину сервісу, що ми побачимо і отримаємо в підсумку, підключившись до цього чудового ресурсу.
Потрапивши на сайт DropMeFiles, вас зустріне багатообіцяючий слоган: «Делитесь файлами за секунды», скажу відразу – перевіряв, обмін файлами проходить звичайно не зовсім швидко, завантаження файлу в сховище вимагає певного часу, ну, а загальна швидкість роботи сайту, безумовно радує.
00h30m43s_007_
Тут все дуже просто, ви можете перетягнути потрібний вам файл для передачі в чітко позначене коло, або якшо по ньому нажати і вибрати файл через провідник. Після цього відразу ж почнеться завантаження файлу на сервіс, треба відзначити, що швидкість завантаження може різнитися, залежно від швидкості підключення та розміру файлу, але в цілому завантаження проходить досить швидко.
Ashampoo_Snap_2013.05.30_00h34m31s_009_
Як тільки почнеться завантаження файлу, вам стане доступне посилання для скачування цього самого файлу, яке ви можете скопіювати (кнопочка ліворуч від посилання) і зберегти, або ж відразу не відходячи від каси, поділитися нею у запропонованих соц-мережах (кнопки праворуч від посилання). Ділитися посиланням можете де і коли завгодно, головне варто пам’ятати про те, що дійсна вона протягом 14 днів, такий термін зберігання файлів на цьому сервісі.

І так, поки завантажується файл (якщо він пристойного розміру), не втрачайте час, а можете заповнити поля кому і від кого ви збираєтеся відправляти файл. У полі «Кому» вводите E-mail, цікаво те, що ви можете організувати віялову розсилку файлу, тобто відразу декільком адресатам, до 14 поштових скриньок.

Відповідно в полі «Від кого», вам залишається вписати своє ім’я або свій E-mail і дочекавшись повного завантаження файлу, сміливо натиснути на кнопку виконану в стилі звичної всім клавіші «Enter», яка знаходиться в цьому ж полі праворуч.
Ashampoo_Snap_2013.05.30_00h38m18s_010_

Все, файл завантажений в сховище сервісу, посилання скопійоване і збережене в затишному містечку, всі поля заповнені і впорядковані, натискаємо кнопку відправити (див. скрін вище), і майже миттєво, людині якій ви захотіли відправити файл, отримає на свою поштову скриньку повідомлення такого виду та змісту:

Ashampoo_Snap_2013.05.30_00h41m23s_011_

Ось такий чудовий сервіс, з яким я хотів сьогодні вас познайомити. Звичайно, якщо реально дивитися на речі, то вся заявлена ​​блискавичну швидкість та миттєвість, відноситься лише до створення посилання і оповіщення одержувача про наявність посилання для нього. Але навіть якщо враховувати один лише допустимий для обміну розмір файлу (до 50 гб), цей новий інтернет-сервіс заслуговує уваги. Подивіться, жоден самий наворочений і популярний хмарний сервіс не дає такої можливості своїм користувачам, а цей скромняга, скромно і без претензій на першість робить свою роботу. Сподіваюся DropMeFiles займе гідне місце у ваших інтернет-інструментах.

Перейти до сервісу

Всім удачі і теплого літа!
Буду вдячний якщо ви поділетися своєю думкою про цей сервіс, тут в коментарях 🙂Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers