Головні новини
Ви тут: Головна / seo / Розкрутка сайту / Чому биті посилання це погано?

Чому биті посилання це погано?Насамперед биті посилання погані тим, що вони ведуть на неіснуючі сторінки. Причинами появи битих посилань можуть бути як:

  • Неуважність редакторів та адміністраторів сайту при розміщенні, редагуванні і видаленні матеріалів сайту;
  • Зміна структури посилань сайту і відсутність коректних редиректів зі старої структури на нову.

Наявність таких посилань на сайті не просто погано, а дуже погано. Основна причина полягає в тому, що посилання ведуть на неіснуючі сторінки сприймаються як користувачами, так і пошуковими роботами як негативний фактор якості сайту. Наприклад, якщо ви здійснюєте розміщення статей назавжди, але через деякий час такі статті стають недоступними, то можливості для заробітку різко скорочуються.
Можуть бути зроблені висновки щодо сайту що: “він занедбаний і не обслуговується”, “низької якості, зроблений не для людей, а пошукових машин, або ж він дорвей” і т.п. Все це негативно позначається як на індексації сайту пошуковими роботами, так і на лояльності його відвідувачів.
Індексація сайтів з великою кількістю битих посилань відбувається не повною мірою або ж сайт взагалі виключається з індексу. В результаті ваші потенційні користувачі і клієнти не знаходять потрібну їм інформацію, навіть якщо вона насправді є на сайті. Найважливішим завданням пошукової оптимізації сайту є пошук і усунення битих посилань!
Для пошуку невірних посилань існує ряд інструментів, у т.ч. плагінів для популярних CMS і і програма Xenu’s Link Sleuth, про яку я докладно у минулій публікації. Самим же простим інструментом є панель вебмастера Google або Яндекс, у відповідному розділі яких приводитися перелік знайдених роботами невірних посилань.
Усувайте биті посилання і ефективно просувайтеся!Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers