четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Чорні іконки російських соціальних мереж

Чорні іконки російських соціальних мережНаскільки популярні всілякі соціальні мережі, настільки й затребувані різні елементи веб-сайтів, безпосередньо чи опосередковано пов’язані з ними. Зокрема, іконки цих самих соц-мереж, розхапуються, як гарячі пиріжки і попит на них тільки збільшується.

Російські соціальні мережі в цьому плані, у порівнянні з іншими, обділені увагою, добротних і якісно виконаних іконок для наших «збіговиськ» не так багато, але все таки зустрічаються. Сьогодні хочу представити вам, свіжий, щойно з під «кисті» художника, чудовий набір чорних іконок російських соціальних мереж.

1

 

Комплект слабкий, складається з 10-ти іконок соціальних мереж, найбільш популярних серед наших користувачів: Яндекс, Майл, Вконтакте, Одноклассники, Живий Журнал, практично рідні: Твітер, Фейсбук, Google+, і зовсім вже звичні кнопки RSS, і кнопка відправки новин на пошту.

Іконки соціальних мереж виконані в форматі PSD, так що при гострій необхідності можуть бути легко відредаговані без втрати якості. Набір розповсюджується безкоштовно, так що, кому сподобався, сміливо і без особливих роздумів забирайте, в господарстві згодиться.

ЗавантажитиАвтор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers