четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Чи можна замовити VPS дешево?

Чи можна замовити VPS дешево?www.ukraine.com.ua
Ще до недавнього часу дешевий VPS міг асоціюватися або з малою кількістю виділених ресурсів, або викликати підозри в тому, що пропоновані ресурси аж ніяк не гарантовані і при першому ж перевищенні сусідами з фізичного серверу будуть проблеми, пов’язані з оверселлом. Оверселл – це фактичний продаж більшої кількості VPS, чим може гарантувати фізичний сервер, на якому вони розташовані. Розрахунок несумлінного хостера в такому випадку йде на те, що в більшості випадків сайти не створюють 100% одночасно, тому можуть працювати нормально. До пори до часу. Адже не виключено, що навантаження на сайти буде рости і рано чи пізно виникне ситуація, коли сумарна навантаження VPS перевищить фізичні можливості сервера і тоді будуть збої, зависання, перезавантаження.
Але технічний прогрес не стоїть на місці. Серверні потужності ростуть, а значить тепер чесному хостеру з’являються можливості пропонувати vps дешево, але при цьому не обмежувати користувачів у виділюваних ресурсах, даючи 100% гарантію на них у будь-який момент часу незалежно від того, яке навантаження створюють сусідні vps. Так, наприклад, сьогодні ціна від 5 доларів на місяць за впску з 256 Мб гарантованої пам’яті і процесором від 500 МГц і вище це реальність. Таким чином, ВПС ставати вигідною альтернативою традиційному shared-хостингу, де часто можуть виникати ситуації, що через одного сайту перестають працювати сотні інших, розташованих на даному фізичному сервері. У випадку ж з ВПС такі проблеми стають значно менш імовірними.
На закінчення хочу відзначити, що я сам особисто донедавна неохоче використовував ВПС, тому що вважав його дорогою послугою, але із зростанням споживання ресурсів моїми сайтами я був змушений (на вимогу хостерів) частину з них перенести на ВПС, тому що вони створювали надмірне навантаження, як для shared-хостингу і типу не давали нормально працювати іншим сайтам. Через якийсь час я повністю переніс всі сайти на ВПС і тепер мене не турбують проблеми недоступності моїх ресурсів з вини інших жителів фізичного сервера.
Зараз у моєму розпорядженні виключно ВПСкі і всім задоволений!Автор Володимир Гривінський2 коментарі

  1. Я користуюсь хостингом ВПС fornex.com, нарікань немає, саппорт відзивчевий.

  2. Володимир

    Добрый день, Владимир
    А каким именно ВПС вы пользуетесь?
    И к сожалению, Вы не указали провайдера.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers