четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Firefox 33 beta приносить вбудований чат на WebRTC

Firefox 33 beta приносить вбудований чат на WebRTCВідбувся вихід першої beta-версії браузера Firefox 33. Однією з нових можливостей стало вбудований засіб для організації відео-та аудіо-комунікації через WebRTC.

Через невеликий час після релізу Firefox 32, розробники Mozilla перевели 33 версію на стадію beta-тестування. Вона доступна для всіх основних платформ – Windows, Linux і Mac. Одним з основних змін слід вважати додавання вбудованої функції організації спілкування в реальному часі через технологію Web Real Time Communication (WebRTC). Тепер користувачі Firefox можуть здійснювати безкоштовні відео і голосові дзвінки прямо з браузера. Без необхідності установки будь-якого додаткового програмного забезпечення, на зразок розширень, плагінів і т.д. При цьому, не потрібно буде навіть ніде реєструватися. Я рекомендую вам скачать мазилу і ознайомитись з цією функцією.

Включення прямо WebRTC в Firefox

Для запуску чату з відео і голосовими можливостями в браузері, необхідно зробити кілька простих кроків. Перший пов’язаний з додаванням на панель спеціальної кнопки, після натискання на яку функція буде активовуватись. Поки за замовчуванням в beta-версії елемент захований і необхідно зайти в налаштування для додавання кнопки на панель.

1. Для додавання кнопки, що викликає чат в Firefox, необхідно перейти в Меню -> Змінити (Customize). Тут в лівій стороні вікна знаходимо кнопку з трубкою і перетягуємо її на нашу основну панель браузера. Після чого натискаємо на кнопку для виходу з налаштувань «Вихід з налаштувань» (Exit customize):
Firefox-webrtc-add-button
2. Тепер натискаємо на кнопку. З’явиться спливаюче вікно, в якому буде згенероване посилання для відправки її тому, з ким ви хочете поспілкуватися. Тут же можна встановити свій статус, вибравши з варіантів «доступний для зв’язку і не доступний».
Firefox-webrtc-url-create

3. Після того, як ваш друг або будь-яка інша людина, якій ви відправили посилання, зайде по ньому, то побачить наступне вікно. Для початку дзвінка необхідно натиснути на зелену кнопку:
Firefox-webrtc-start
4. В ході дзвінка вам будуть доступні керуючі кнопки, які можуть відключати камеру, звук, а також завершувати виклик.

На даний момент в Mozilla функцію називають експериментальною, хоч вона і перемістилася в beta-канал розробки. Мабуть, з цієї причини поки в інтерфейсі за замовчуванням і немає жодної згадки. Що стосується функції, то для організації роботи були задіяні рішення проекту TokBox.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers