четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Форма зворотнього зв’язку або онлайн-консультант?

Форма зворотнього зв’язку або онлайн-консультант?Зворотний зв’язок з відвідувачами є досить ефективним інструментом для підвищення конверсії. Тому, багато хто цікавиться тим як зробити форму зворотного зв’язку, але останнім часом досить ефективним способом її підвищення є онлайн консультанти. Фактично, це та ж форма зворотного зв’язку, але з одним невеликим нюансом – після відправки повідомлення оператор, що знаходиться онлайн, відразу ж підключається і дає відповідь або переадресовує відповідь на іншого спеціаліста компанії.

Перевагою такого сервісу як “Онлайн консультант” є той факт, що відвідувач може отримати відповідь на своє питання швидко і не залишаючи сайт, тим самим відразу сформувати необхідну думку про товар або послугу, яку пропонує сайт і зробити правильний вибір. Для власника сайту – це спосіб налагодити прямий контакт з відвідувачами до того, як вони підуть з сайту і, ймовірно, змінити їх думку щодо своїх товарів і послуг в кращу сторону.
Які ще можливості дає “Онлайн консультант”:

  • текстовий і голосовий чат з відвідувачем;
  • збереження діалогів і відправка повідомлень в режимі офлайн;
  • ведення статистики користувачів, кількості відвідувань, популярні розділи і сторінки, що дозволяє інтерактивно пропонувати користувачу допомогу у виборі.

Як показує практика, інтерактивна форма зворотного зв’язку, що дозволяє швидко зв’язатися з оператором і отримати відповіді на питання дозволяє підвищує конверсію на 20 відсотків, а середня вартість досконалого дії (покупки) збільшується до 35%. Таким чином ваш сайт стане ефективнішим, а кількість відмов набагато зменшиться.
Встановити і спробувати сервіс онлайн консультанта можна абсолютно безкоштовно, так що ви точно нічого не втратите.
Успіху і зростання конверсії!Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers