четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Google дозволить управляти даними після смерті

Google дозволить управляти даними після смертіКомпанія Google запустила сервіс, який дозволить управляти користувацькими файлами і збереженими даними після його смерті. Всі дані, що зберігаються на серверах гугла, можуть бути або видалені, або передані довіреній особі користувача.

Йдеться абсолютно про всю активність користувача за допомогою облікового запису Google – файлах в  Google Drive, завантажених відеороликах на YouTube, всієї отриманої поштою, інформації в соціальній мережі Google+, історії Google Latitude і багатьох інших даних, які Google зберігає.

Для того, щоб Google зарахував користувача мертвим, необхідно задати час, на протязі якого при відсутності будь-якої активності користувача активується функція передачі або видалення даних. Користувач може вибрати трьох, шести, або дванадцяти місячну неактивність.

За деякий час перед закінченням терміну, Google почне відправляти неактивному користувачу листи і sms повідомлення з нагадуванням, що якщо найближчим часом не буде ніякої активності в акаунті, то дані будуть видалені або передадуться довіреній особі.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers