Головні новини
Ви тут: Головна / seo / Google представив новий алгоритм Hummingbird

Google представив новий алгоритм HummingbirdКампанії Google 27 вересня з моменту її заснування виповнилося 15 років. Цю подію кампанія відмітила ігровим святковим дудлом, в якій користувачі можуть пограти і вибити цукерки. Але крім цього Google продовжує збільшувати свій «зоопарк» і пошуковик представив у день свого народження, новий алгоритм Hummingbird (Колібрі). Названий так алгоритм був невипадково – за заявою Google, головні параметрами нового алгоритму будуть точність і швидкість. Алгоритм Hummingbird працює вже близько місяця, і зачіпає близько 90% запитів.

Алгоритм призначений для роботи зі складними запитами – він уміє розцінювати питання не як окремі слова, а як одну фразу в цілому, і відповідно давати відповідь на них.

Hummingbird був запущений, щоб змінити на посту основний алгоритм Google Caffeine, про який було оголошено в 2010 році, і метою якого було підвищення швидкості індексування і як результат надання користувачу більш свіжої інформації. Розробники заявляють, що запуск алгоритму Hummingbird – це як новий мотор для старого автомобіля. При цьому заміна відбулася так швидко, що практично ніхто з користувачів не зміг помітити її. При цьому новий двигун все ще продовжує використовувати елементи старого алгоритму, наприклад, такі як Пінгвін і Панда.

Запуск нового алгоритму, за заявою Google, не віщує смерті SEO. Оскільки залишаються колишніми вимоги, пропоновані до сайтів – вони повинні надавати користувачам корисний, унікальний і якісний контент. Сигнали ранжирування так само залишилися колишніми, включаючи PageRank, ключові слова і якість сторінок.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers