четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Хмарний сервер – Cloud Server (віртуальний сервер)

Хмарний сервер – Cloud Server (віртуальний сервер)Хмарний сервер або віртуальний сервер (Cloud Server) – послуга надання серверних потужностей на нашому високотехнологічному обладнанні для вашого бізнесу. В серверної частини використовуються тільки промислові платформи підвищеної продуктивності та надійності.
Хмарний сервер – це найсучасніше рішення, надаване компаніям самого різного рівня під будь-які вимоги. Віртуальний сервер допоможе компанії вирішувати свої завдання найбільш ефективно, при цьому економлячи кошти. Безперебійність роботи cloud server забезпечується не тільки високотехнологічним обладнанням, а й сучасними комунікаціями дата-центру.

Універсальність хмарного сервера дозволяє використовувати його для самих різних цілей. В процесі використання, користувач може легко управляти ресурсами послуги.

Хмарний сервер (cloudserver) – це Ваш сервер, розташований на наших серверних потужностях. Ви маєте можливість використовувати стільки ресурсів і вибрати собі таку конфігурацію, яка відповідає саме Вашим вимогам. При цьому, в процесі використання, Ви завжди можете змінити конфігурацію як у більшу, так і в меншу сторону.

Віртуальний сервер – це система розташована на наших високотехнологічних фізичних серверах. Хмарний сервер має всі характеристики повноцінного фізичного сервера, при цьому Ви платите тільки за використовувані для роботи ресурси сервера. Конфігурація Вашого сервера може бути розширена в будь-який час.

Вартість хмарного серверу розраховується за кількістю споживаних юнітів. Якщо Ваші потреби збільшилися, то достатньо просто додати потрібну кількість юнітів. В процесі експлуатації віртуального сервера можна міняти практично будь-які параметри.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers