четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / seo / Розкрутка сайту / Як накрутити лайки безкоштовно

Як накрутити лайки безкоштовноНавіщо потрібна накрутка лайків? Це, звичайно ж кожен вирішує сам за себе – хтось використовує це для просування сайту в пошукових системах, хтось намагається виграти конкурс, де дозволена накрутка, а також для просування своєї групи або облікового запису в соціальній мережі. У цій статті піде мова не тільки про безкоштовне накручування лайків в соціальних мережах, зокрема про накрутку вк , а й про способи накрутки переглядів відео youtube або сторінок сайту, фоловерів в твіттер .
Маю невеликий досвід з накрутці ретвітів. Хочу поділитися з вами досвідом. Замовила накрутку ретвітів для двох твітів (по тисячі ретвітів на кожний):

 1. Перший твіт вів на головну сторінку одного піддослідного сайту і включав в себе високочастотний запит (18396 запитів на місяць по wordstat), за яким сайт вже займав почесне дев’яте місце в Яндексі.
 2. Другий твіт не містив певної ключової фрази, потрібен був для участі в конкурсі. Він містив посилання на блог з відвідуваністю до 100 відвідувачів на добу.

Результати:

 1. Перший твіт. Позиція сайту по даному запиту підвищилася з 9 позиції на четверту в Яндексі.
 2. Результати накрутки по другому твіту . Короткочасне збільшення відвідуваності блогу (кількість відвідувачів збільшилася в два рази в порівнянні з початковим і трималося на цьому рівні на протязі тижня), після чого повернулося до попереднього рівня.

Результати ви бачите самі. Однак я повинен вас попередити, а точніше нагадати, що надмірна накрутка чревата санкціями, як з боку соціальних мереж (можуть забанити ваш аккаунт, анулювати лайки і доставити інші неприємності), так і з боку пошукових систем. Використовуйте цей метод обережно.

Як накрутити лайки безкоштовно вк (Вконтакті)

Способи ручного обміну лайками і передплатниками вимагають значних витрат часу і дуже непродуктивні. 
Для накрутки лайків, передплатників вк, коментарів, опитувань, “Розповісти друзям”, а також для розкрутки групи ви можете скористатися спеціальними сервісами:

 • like4u.ru
 • olike.ru тут можено крім банального обміну всім перерахованим вище заробляти лайки, беручи участь у квестах.

Існують також програми для накрутки вк. Найпопулярніша з них – Вікінг ботовод. Вона умовно-безкоштовна. Безкоштовна версія ботовод – Вікінг ботовод Lite працює в 7 разів повільніше версії pro і має обмежені функції. Але якщо вам не потрібно накрутка у величезних масштабах, то безкоштовної версії програми вам повинно вистачити.

Як накрутити лайки безкоштовно facebook, google+, ретвіти twitter …

Сервіси:

 • plusany.ru – російськомовний сервіс для отримання посилань, лайків з соціальних мереж, популярних в рунеті – ya.ru, вк, мій світ, blogger.com, facebook, жж, liveinternet, youtube, google +, twitter.
 • addmefast.com – англомовний сервіс. Велика аудиторія дозволяє швидко накручувати лайки. Вам знадобиться всіляка накрутка на facebook, google +, twitter, youtube, а також переглядів сторінок сайту.
 • youlikehits.com – ще один англомовний сервіс по накрутці twitter, google +, youtube, статистики відвідувань сайту. Увага – на цьому сервісі накрутка facebook відсутня ! Тут ви можете щодня отримувати бонуси у розмірі 100 поінтів за лайк даного сервісу.

Як накрутити лайки та перегляди youtube

Крім перерахованих вище сервісів, накрутити перегляди відео youtube, а також лайки вм допоможуть:

 • vagex.com – англомовна програма для розкрутки відео youtube. Принцип – у вас на комп’ютері прокручуються відео інших користувачів, а у них ваше. Все це в автоматичному режимі. Це програма аналог колись популярної pump it (остання зараз не працює). Крім того, ви можете заробити гроші і вивести їх на PayPal, просто користуючись цією програмою! “
 • websurf.ru – програма для звичайного серфінгу сайтів. Вам потрібно лише ввести в поле додавання вашого сайту посилання на відео Youtube. Плюси – російськомовна, досить швидко набираються перегляди, безкоштовно.

Як накрутити фоловерів в твіттері

Умовно-безкоштовна програма Twitz допоможе вам швидко расрутіть свій твіттер-аккаунт. Twidium Inviter – умовно-безкоштовна програма для накрутки фоловерів twitter (для массфолловінг), демо Вервен працює в перебігу обмеженого часу, якого вам повинно вистачити на розкрутку вашого твіттер-аккаунта.Автор Володимир Гривінський4 коментарі

 1. Алексей

  Для накрутки живых лайков в youtube рекомендую программку krutube (www.krutube.ru).

 2. Хлопці Україна

  лайки в ютуб

 3. хочу лайок больше

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers