четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / seo / Розкрутка сайту / Як оптимізувати тексти для користувачів?

Як оптимізувати тексти для користувачів?Оптимізуючи тексти для просування в пошукових системах не варто забувати, що вони так само повинні бути корисні користувачам. Знайти баланс між корисністю та ефективністю – основне завдання копірайтера і оптимізатора. Так яким вимогам повинен відповідати текст, щоб він був корисним для користувачів?

  1. Текст повинен мати чітку і зрозумілу структуру, та також бути логічним за змістом. Інформація повинна бути представлена ​​чітко і без зайвої “води”. Багато користувачів не люблять читати багато і якщо відразу не стане зрозумілим про що йде мова то користувач покине сайт. Всі абзаци повинні бути послідовними і пов’язаними. Ніяких обривків та незавершених думок.
  2. Тексти повинні бути достатніми за обсягом, але рівно на стільки, щоб зацікавити і затримати користувача на сайті. Величезні тексти тільки відлякують відвідувачів. Інтернет-користувачі люблять лаконічність і швидкість пошуку відповіді на їх питання. Оптимальний обсяг тексту від 1000 до 3000 символів. Якщо матеріал неможливо вмістити в даний обсяг, то варто розділити його на логічні розділи і розмістити на декількох сторінках з відповідною перелінковкою по тексту.
  3. З перших рядків тексту має стати зрозумілим про що йде мова і що пропонується користувачеві.
  4. Не використовуйте складні і некоректні словосполучення в тексті, а так само не застосовуйте занадто багато ключових слів. Це негативно позначиться не тільки на довірі відвідувачів, але і пошукових систем.

І на кінець відео для кращого зрозуміння 🙂

Успішного просування!Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers