четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / seo / Розкрутка сайту / Як правильно оптимізувати теги title, description, keywords

Як правильно оптимізувати теги title, description, keywordsМета-теги є важливим елементом в HTML-розмітці, тому що фактично ідентифікують зміст сторінки. Існує велика кількість мета-тегів, які можуть застосовуватися в структурі сторінки. Серед них найбільш важливими є ті, які регламентують авторство, опис, необхідність індексації, кодування сторінки. Оскільки по мета-тегах відбувається первинна ідентифікація сторінки, то від їх коректності залежить як якість пошукової індексації, так і взагалі можливість перегляду сторінки кінцевим користувачем. Отже, якісне просування сайтів неможливо без ретельного опрацювання даних в мета-тегах.

Тег title

Дані два мета-теги є ключовими в пошуковій оптимізації, тому що вміст даних тегів, як правило, відображається в пошуковій видачі. Фактично на основі їх вмісту користувач приймає рішення про те, чи варто відвідувати сайт і на скільки він відповідає пошуковому запиту. Отже, дані теги повинні містити ключові слова. Входження ключових слів в теги title є найбільш важливим, тому що це підвищує загальну релевантність сторінки. Крім того, привертає увагу користувача, тому що слова будуть виділені в пошуковій видачі, а вміст тега title ще й є посиланням з цієї видачі до вас на сайт. Наявність виділеного тексту в посиланнях привертає увагу і підвищує CTR вашого сайту у видачі.
Додавати ключові слова в заголовки потрібно, але головне знати міру. Найчастіше складності виникають тоді, коли сторінка просувається по декількох запитах. Просте перерахування прямих входжень в title може призвести до накладання різного роду фільтрів від пошукової системи за “переоптімізірованность” або “пошуковий спам”. Тому важливо придумати заголовок правильно. Допомогти вірно написати заголовок може вивчення заголовків сторінок у конкуруючих сайтів. При цьому варто звернути увагу на положення запитів в заголовку, їх кількість і тип.

Мета-тег description і keywords

Description так само є важливим мета-тегом, оскільки на основі нього в більшості випадку формується сніпет, що показується користувачеві у видачі пошукової системи. Розмір сніпета повинен бути в межах 140-200 символів і включати різні типи входжень ключових слів, але при цьому давати чітку інформацію.
Тег keywords спочатку був для розміщення в ньому ключових слів для сторінки. Років п’ять і більше тому перераховані в даному тезі слова могли вивести її на лідируючі позиції, навіть якщо вони не зустрічалися в тексті сторінки. Це негативно позначалося на якості пошуку і сьогодні його значення звелося до мінімуму, тому в даних тег вносимо тільки ті слова, які дійсно релевантні сторінці в кількості 1-3 штук.
Успішної оптимізації і ТОПу вашим сайтам!Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers