Головні новини
Ви тут: Головна / seo / Як регулярно оновлювати сайт або блог?

Як регулярно оновлювати сайт або блог?Про те, що потрібно регулярно оновлювати власний сайт або блог, сказано чимало. Будь-якому власникові сайту ясно, що часте оновлення контенту, сприятливо позначається на швидкості індексування пошуковими системами і підігріваэ інтерес користувачів…
Однак, у багатьох блогерів і веб-майстрів виникають складнощі з регулярними публікаціями, пов’язані з власною лінню, відсутністю нових ідей і часу, різними фарс-мажорними обставинами. Щоб, не дивлячись ні на які проблеми, ваш сайт продовжував наповнюватися контентом слід дотримуватися кількох простих правил:

1. Використовуйте можливості відкладеної публікації. Навіть, якщо ви сьогодні написали 2-3 статті, то не варто викладати їх відразу. Краще відкласти публікацію на 2-3 дні. Плануйте публікації на той термін, коли ви будете у відпустці або з іншої причини не зможете публікувати багато статей.

2. Майте список тем для майбутніх статей під рукою. Іноді ідеї для майбутніх публікацій приходять досить несподівано, майте можливість їх записати. У такому списку повинно бути не менше 10-20 тем для майбутніх статей. Він допоможе вам в ті моменти, коли у вас не буде настрою і сил придумувати нові ідеї.

3. Не прагніть оновлювати свій сайт або блог щодня. Краще публікувати по 2-3 якісні статті на тиждень, ніж щодня короткі замітки.

4. Майте невелику суму для покупки контенту. Виділяйте щомісяця по 20-30 доларів на покупку контенту. Іноді простіше купити статтю, ніж писати самостійно.

5. Навчіться мотивувати себе на написання статей. Навіть коли не хочеться, сядьте, складіть план майбутньої статті і починайте писати.

6. Шукайте нові ідеї для свого сайту на сторінках конкурентів, а також просто стежте за розвитком ресурсу-конкурента. Велика конкуренція може бути джерелом непоганої мотивації до роботи.

7. Статтю необов’язково писати відразу від початку до кінця. Якщо у вас немає достатньої кількості часу, напишіть хоча б половину.

8. Складіть чіткий план публікацій. Краще мати такий план у трьох варіантах – план мінімум, оптимальний план, план максимум. У плані мінімум плануєте обов’язковий обсяг роботи на тиждень, в оптимальному плані стільки, скільки можна зробити, не напружуючись занадто.

Ну, а максимальний план – це той обсяг роботи, який ви можете виконати, але для цього вам знадобитися докласти багато зусиль. Прагніть завжди виконувати план мінімум, оптимальний по можливості, а максимальний за наявності сильного бажання зробити щось ще.

9. Знайдіть другого учасника для вашого інтернет-ресурсу. Якщо ваш сайт або блог на тему регистрация земли в собственность і він приносить дохід, то витрати на другого учасника цілком виправдані.

Домогтися регулярних публікацій буває дуже складно, особливо, якщо вам доводиться працювати в поодинці. Планування, самодисципліна і самомотивація дозволить вам добитися успіху в цій нелегкій справі.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers