Головні новини
Ви тут: Головна / seo / Як розкрутити сайт

Як розкрутити сайтСьогодні велика кількість користувачів задається питанням – що таке розкрутка сайтів . Звичайно, найбільш правильний шлях, це звернутися в SEO студію. Але, як ми розуміємо, це не наш шлях. Легких шляхів ми не шукаємо.

Отже, під терміном как раскрутить сайт мається на увазі цілий комплекс дій. Давайте їх розглянемо трохи за певним порядком.

  • Внутрішня оптимізація сайту.
  • Зовнішня оптимізація сайту.

Внутрішня оптимізація.

Під внутрішньою оптимізацією розуміється цілий комплекс дій. В першу чергу, це складання семантичного ядра сайту – основних ключових слів, за якими Ви будете просувати свій сайт. Зібрати ці ключові слова можна руками, за допомогою відомого сервісу Яндекс вордстат, а можна і за допомогою спеціалізованих програм, на зразок знаменитого Key collector-а.

Наступним етапом стане визначення посадочних визначення сторінок. Тобто кожному ключовому слову зобов’язана відповідати своя сторінка на сайті.

І третім етапом внутрішньої оптимізації стане внутрішня перелінковка. Тобто всі сторінки сайту, відповідні за якими-небудь критеріями ключовим словом, повинні по цьому слову посилатися на посадочні сторінки Вашого сайту, визначені в попередньому пункті.

Зовнішня оптимізація.

Після того як Ви проведете внутрішню оптимізацію, можна переходити і до другого етапу розкрутки – зовнішньої оптимізації.

Зовнішня оптимізація відповідно теж ділиться на ряд напрямків. Перше, це розміщення зовнішніх посилань (відкритих для індексування) на сторонніх ресурсах. Ці посилання можна спробувати розмістити самому, а можна і купить через біржі, такі як Міралінкс і Ротапост (наприклад). Таких бірж останнім часом з’явилося досить багато. Це призведе до зростання кількості зовнішніх посилань на Ваш сайт і, відповідно до зростання позицій в пошуковій видачі.
Ще одним, дуже важливим фактором, останнім часом стала присутність сайту в соціальних мережах. Не полінуйтеся створити групу і сторінку свого проекту в популярних соціальних мережах, таких як Facebook або ВКонтакте. Чим більше людей ви залучите в ці групи і чим сілтнее вони обговорюватимуть Ваш сайт, тим відповідно, Ваш сайт виявиться вище і в пошуковій видачі.

І на закінчення – це робота над поведінкою користувачів на сайті. Якщо на Вашому сайті опубліковані дійсно унікальні і цікаві тексти, якщо людям на ньому цікаво і вони проводять на сайті не одну хвилину (переглянувши одну сторінку сайту) а хоча б хвилин 10, прочитавши матеріали на 5-6 сторінках, тим, знову таки вище виявиться Ваш сайт. Так рада тут простий – робіть унікальні і цікавий сайти для людей.Автор Володимир Гривінський1 коментар

  1. Я би сказав,що внутрішня оптимізація — це приведення сайту до тих, норм, які рекомендують пошукові системи. Сюди входить не тільки збирання ключових слів і перелінковка, а також: позбавлення дублів сторінок, правильні редиректи, налаштування robots.txt і т.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers