четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Як у браузері побачити прихований пароль?

Як у браузері побачити прихований пароль?Всім знову привіт! Думаю ця стаття для когось виявиться корисною, а можливо хтось вже знає цей фокус. Але не будемо забігати в перед, і розкладемо все по поличках.

Всі ми користуємося різними сервісами в яких потрібна реєстрація користувача. Відповідно при реєстрації у нас просять придумати собі ім’я користувача та пароль.

І добре якщо у вас гарна пам’ять або ви записуєте в блокнот всі паролі всіх ресурсів. Частенько деякі користувачі зберігають паролі в браузерах, та що там говорити браузери частенько самі пропонують цю нав’язливу функцію щодо збереження пароля.

Але настають такі моменти коли потрібно згадати цей пароль. Ситуації для цього можуть бути різні наприклад ви захотіли поміняти пароль. Ну а для того щоб поміняти пароль на новий частенько потрібно ввести свій старий пароль. І ось тут починається мозковий штурм по згадуванню пароля.

Звичайно у більшості ресурсів є функція по відновлення паролю. У вас запросять вашу електронну пошту, можливо якесь то ключове слово або фразу яку ви вказали при реєстрації. І після всіх цих не хитромудрих процедурах система генерує для вас тимчасовий пароль для входу в систему і вишле вам на вашу пошту вказану при реєстрації.

У цій статті я розповім як за допомогою нехитрої маніпуляції можна дізнатися прихований пароль який підлий браузер запам’ятав замість вас, і відображає у вигляді багатокрапки. Думаю цей спосіб врятує не один міліони нервових клітин.

І так ми маємо таку ось форму входу в блог.

Форма авторизації

Знайома картинка не так? І зараз ми дізнаємося як подивитися прихований пароль який встановлений у вигляді крапок, зірочок.

Згадати все…

Для цього натискаємо F12 і у нас під вікном з сайтом відкриється поле з вихідним кодом. Ось так воно виглядає.
Ashampoo_Snap_2014.08.03_13h55m40s_010_

Тепер потрібно знайти потрібний елемент на сторінці.

2014-08-10 23-40-56 Скриншот экрана

Тепер наводимо на поле з паролем у вигляді крапок. Що тепер потрібно зробити? Дивимося на засіб розробника і бачимо такий рядок який виводить поле з паролем.

img-322

У вихідному коді видно що для поля заданий тип password. Далі виділяємо цей тип і перейменовуємо password в text. І о диво в полі у нас відображається наш пароль.

2014-08-10 23-46-59 Скриншот экрана

Думаю в цій статті я вас переконав що дізнатися прихований пароль в браузері дуже просто. Якщо після прочитання статті залишилися питання то можете їх задати в коментарях.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers