Головні новини
Ви тут: Головна / Двигунці / Wordpress / Як відключити автоматичне оновлення WP

Як відключити автоматичне оновлення WPПривіт, дорогі читачі! Якщо ви є прихильниками WordPress, то напевно знаєте, що починаючи з версії 3.7, крім появи нових функцій і виправлень безпеки, команда розробників додала цікаву особливість – автоматичне оновлення.
Версії WordPress 3.7 і вище тепер можуть оновлюватися автоматично у фоновому режимі без повідомлень і не питаючи дозволу адміністратора. Ця функція введена для поліпшення стабільності і безпеки сайтів.

Тобто для переходу з версії 3.7 до 3.7.1 або з 3.8.1 до 3.8.2 не вимагається участь адміністратора. Повідомлення про появу нової версії з пропозицією оновити WordPress з’явиться тільки у разі випуску мажорної версії, наприклад при переході з 3.8.x до 3.9.

Поддерживает ли сайт автоматическое обновление?

Перш ніж продовжити, я пропоную відповісти на наступне питання: а чи є можливість установки автоматичних оновлень, чи підтримує цю функцію хостинг? Отримати відповідь на це питання допоможе невеликий плагін Background Update Tester.

Background Update Tester

Після його установки в майстерні адміністратора з’явиться посилання на сторінку з результатом перевірки. У моєму випадку всі перевірки пройдено й блог підтримує автоматичне оновлення. Виходячи з результатів можна зробити висновок, що для підтримки даної функції необхідно виконання наступних умов:

  • Встановлена ​​версія WP може надійно взаємодіяти з WordPress.org
  • Не використовуються системи контролю версій
  • Не потрібен доступ до FTP для установки оновлень
  • Файли WordPress можуть бути перезаписані

Таким чином нам вдалося з’ясувати, чи підтримується автоматичне оновлення. Безумовно, ця функція буде корисною для більшості користувачів WordPress. Тоді навіщо її відключати? Нижче наведу кілька прикладів з особистого досвіду, коли оновлення, тим більше без відома адміністратора, може мати неприємні наслідки.

  1. Припустимо, Ви використовуєте безліч плагінів. В один прекрасний момент з’являється нова версія WP і вона автоматично встановлюється. Чим це може обернутися? А тим, що один з них може запросто перестати працювати після чергового оновлення! Пройде деякий проміжок часу, перш ніж збій буде виявлений, а ситуація взята під контроль.
  2. Деякі вебмастера вручну редагують вихідний код CMS і кожного разу після оновлення доводиться знову і знову допрацьовувати файли. Був час, коли я теж цим грішив, але з часом відмовився від поганої затії. У такому випадку після поновлення раптово перестане працювати функціонал, досягнутий внесеними змінами.

2 способи відключити автоматичне оновлення

Спосіб № 1:

Плагін Update Control. Це простий і швидкий спосіб отримати додатковий контроль над оновленнями. Ви можете отримати доступ до налаштувань плагіна в меню Settings -> Загальне (прогортайте сторінку нижче до Automatic Updates):
Settings
Плагін є кращим рішенням для тих, хто не особливо добре розбирається в коді і не бажає займатися редагуванням файлу конфігурації.

Спосіб № 2:

Настройка файлу конфігурації. У порівнянні з зазначеним вище першим способом, другий не вимагає встановлювати додаткові плагіни. Якщо Ви хочете відключити абсолютно всі оновлення WordPress, додайте наступний код у файл конфігурації wp-config.php:

define( ‘WP_AUTO_UPDATE_CORE’, false );

Якщо хочете дозволити автоматичне оновлення, потрібно додати наступний код:

define( ‘WP_AUTO_UPDATE_CORE’, true );

Якщо хочете відновити значення за замовчуванням, тобто дозволити встановлення тільки невеликих оновлень WordPress, то використовуйте наступний рядок коду:

define( ‘WP_AUTO_UPDATE_CORE’, ‘minor’ );

Якщо у вас на блозі встановлені застарілі плагіни або вручну відредаговані файли ядра, то в такому випадку я рекомендую відключити функцію автоматичного оновлення WordPress і завжди перевіряти сумісність плагінів з останньою версією WP. А після ручного оновлення перевіряти їх працездатність і в разі конфлікту версій робити відкат.

продукция Aleluia CeramicasВиключайте автоматичні оновлення сайту ато ваш сайт може впасти і ваше життя стане полосатим як ось ця Плитка Aleluia CeramicasАвтор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers