четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / seo / Розкрутка сайту / Як захистити контент від крадіжки

Як захистити контент від крадіжкиПроблема захисту авторського контенту в мережі Інтернет з’явилася, напевно, практично відразу, коли стало зрозуміло які можливості скриваються в глобальній мережі і скільки на ній можна заробити. Із зростанням кількості сайтів і загальної доступності світової павутини для людей різного рівня достатку, посилюється і проблема збереження авторського контенту на сторінках свого сайту. І погано не те, що хтось може його запозичувати, а те, що багато хто просто не хочуть поважати авторів і «забувають» ставити посилання на першоджерело. Для сайту-першоджерела це може бути погано тим, що в якійсь ситуації пошукова машина може подумати, що не у вас крадуть контент, а ви його крадете і накласти санкції у вигляді пессимізації або ж навіть повного виключення сайту з видачі. Неприємно, чи не так? Особливо коли ви в поті чола творите корисний контент, а хтось просто на цьому заробляє на шкоду вам.

Основна проблема в тому, що пошуковій системі вельми проблематично встановити першоджерело публікації. Навіть якщо ви вкажете всі необхідні атрибути на сторінці, додасте сторінку в AddUrl раніше за інших сайтів це не даватиме переваги, тому що пошуковий робот не зможе гарантувати, що та сторінка яка потрапить в індекс першої і є оригіналом. До того ж існують способи ввести робота в оману, про яких «контентні злодії» чудово знають.

ПС Яндекс відносно недавно запропонував веб-майстрам захищати свій контент через сервіс в панелі вебмайстра під назвою «Оригінальні тексти». Додаючи туди оригінали тексти Яндексу легше визначити першоджерело, а так само сайти, які займаються крадіжкою контенту.

До речі, не варто займатися крадіжкою контенту у інших. Навіть якщо ви ставите посилання на оригінали, пам’ятайте, що загальна частка запозичених неунікальний текстів повинна стрімитись до нуля. Тому, якщо хочете в ТОП, то потрудіться максимально унікалізувати свої матеріали без шкоди для якості та корисності.

Вдалого просування!Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers