четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Як збільшити швидкість інтернету

Як збільшити швидкість інтернетушвидкісь інтернету
Це питання стало для мене дуже важливим, коли я переїхав жити за місто. На той момент я використовував виділену лінію для інтернету. Скажу разу, якщо у вас windows 7, то вам відразу варто скористатися моєю статтею про те, як збільшити швидкість інтернету в windows 7. Тепер розповім далі.

У мене стоїть сполучення через сайлінк модем і перший час мене цілком влаштовувало те, що надає мені мій інтернет провайдер. І все б добре, тільки от потім швидкість і якість різко впали і я задумався як її збільшити.

Як же збільшити швидкість інтернету

Зараз мені потрібно було зняти обмеження своєї лінії з’єднання. Тоді я придумав як збільшити швидкість інтернету. Насамперед необхідно збільшити пропускну швидкість порту. Це зробив дуже просто – заходите: Пуск -> Панель управління -> Cистема, далі йдемо на вкладку «Обладнання» натискаємо на «Диспетчер пристроїв». Шукаємо «Порти (COM або LPT)» потім розгортаємо вміст і знаходимо «Послідовний порт (COM1)». Далі натискаємо правою кнопкою кнопкою на «властивості». Відкривається вікно, тут то ми і йдемо на вкладку «параметри порту». Шукаємо параметр «швидкість» і натискаємо на – 115200 – Ok. Тепер швидкість порту у вас збільшена, вітаю! Адже за замовчуванням швидкість варто 9600 біт/с.
Важливо знати який порт використовується для з’єднання вашого модему.

Як це побачити – дуже просто. «Панель управління» далі йдемо на «Телефон і модем» знайдіть і перейдіть на вкладку “Модеми” шукайте і поруч позначений порт ваш. У разі якщо невідомий ваш використовуваний модем, робіть наступним чином: натисніть мишкою два рази по іконці підключення яка знаходиться на робочому столі. Далі властивості і вкладка «загальне». в цьому вікні і побачимо використовуваний вами модем. До речі, там може бути позначений і порт.

Можна зробити й по іншому, просто натиснути пуск – підключення і там з’явиться всі ваші підключення. Виберіть ваше і властивості.

Продовжуємо збільшувати швидкість інтернету

І що нам потрібно зробити – збільшити пропускну здатність каналу з’єднання. Для цього натисніть пуск – виконати. Вписуємо «gpedit.msc» (без лапок) і Ok.

Ashampoo_Snap_2013.05.27_20h25m53s_001_Выполнить

Шукаємо пункт під назвою «конфігурація комп’ютера», натискаємо на неї, далі «Адміністративні шаблони» – «Мережа» – «Диспетчер пакетів Qos»

Ashampoo_Snap_2013.05.27_20h27m13s_002_Редактор локальной групповой политики

І нарешті «Обмежити резервовану пропускну здатність» ух, як далеко забралися.

Ashampoo_Snap_2013.05.27_20h28m27s_003_

Дивимося вкладки, знаходимо «параметр» і ставимо «включений». Далі дивимося віконце – Обмеження пропускної здатності, і встановлюємо відсоток на нуль (тобто 0) і нажимаєм ok.

Ashampoo_Snap_2013.05.27_20h29m18s_004_Ограничить резервируемую пропускную способность

Щоб збільшити швидкість інтернету можна так само використовувати різного роду софт. Мій друг використовував програмку під назвою SpeedFly. Її можна знайти і завантажити абсолютно безкоштовно, досить погуглити.

Користуйтеся на здоров’я!Автор Володимир Гривінський2 коментарі

  1. володя

    все зробив так як написано але в мене немає папки планировщик пакетов Qos

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers