Головні новини
Ви тут: Головна / Електронні гроші / Ківі гаманець (Visa QIWI Wallet) – реєстрація, вхід і як користуватися, перевірка платежів, термінали та платіжні картки Qiwi

Ківі гаманець (Visa QIWI Wallet) – реєстрація, вхід і як користуватися, перевірка платежів, термінали та платіжні картки QiwiДоброго дня, шановні читачі блогу CodIce.in.ua. Сьогодні мова знову піде про електронні гроші, але цього разу говорити ми будемо про дуже «народну» систему, через яку проходить переважна кількість всіх платежів які здійснюються Українцями та Росіянами. Якщо на вулиці питати перехожих про те, якою системою електронних платежів вони користуються, то напевно найбільш частим буде відповідь – Qiwi.

Це вебмастера, фрілансери, копірайтери та інші люди інтернету назвуть WebMoney, Яндекс.Гроші, ну або Манібукерс, якщо вони гонорар отримують за бугра.

event_qiwi

А звичайні пересічні громадяни, які частіше дивляться телевізор, ніж виходять в глобальну мережу інтернет, користуються саме Ківі-гаманцем (особистим кабінетом), бо в найближчому супермаркеті буде стояти їх платіжний термінал, а за введення і оплату багатьох сервісів з вас не візьмуть жодної комісії. Якщо до терміналу топати лінь, то можна оплатити за програми для стільникового телефону або прямо з браузера, зайшовши в свій Qiwi-гаманець.

Немає грошей на рахунку? Не біда, можна користуватися засобами, які лежать на вашому стільниковому телефоні. І це тільки вершина айсберга тих можливостей, які надає Ківі користувачам. Є, звичайно ж, і зворотний бік медалі, але це вже кому як пощастить. Мабуть, що зараз не можливо знайти ідеальну платіжну систему, на яку не було б в інтернеті купи негативних відгуків і рекламацій. Нам же залишається лише спробувати вибрати з багатьох зол найменше.

Реєстрація Ківі гаманця на сайті Visa QIWI Wallet

Реєстрація спрощена до мінімуму. Правда зараз відбувся невеликий ребрендінг і гаманець стали називати Visa QIWI Wallet, що, однак, суті не міняє, хоча і підкреслює можливість оплати за допомогою нього покупок в будь-якому інтернет-магазині світу (як і за допомогою звичайної карти Віза).

Ваш гаманець, як і в багатьох інших платіжних системах (наприклад, в Liqpay), прив’язується до номера стільникового телефону, який і буде служити логіном для входу в свій особистий кабінет.

Найпростіше завести Ківі гаманець, зайшовши на сайт https://w.qiwi.com/ і пройшовши на сторінку реєстрації:
2014-05-18 22-14-22

Потому після натискання кнопки “Создать кошелек” ви перейдете на сторінку нижче:
2014-05-18 22-18-40

Ввівши номер мобільного і пройшовши капчу, ви отримаєте пароль для входу в Visa Wallet (те, що раніше називалося гаманцем), який прийде на мобільний у вигляді SMS. Просто, швидко і ефективно. Даний пароль також підійде до мобільних версій, які ви можете завантажити для свого гаджета тут.

2014-05-18 22-24-20

До кінця літа 2011 року у Ківі не було можливості аналогічної Enum в WebMoney, коли при кожному вході на офіційний сайт або операції з рахунком вам потрібно вводити новий одноразовий код надісланий на мобільний телефон. Це серйозно підвищує безпеку роботи, при цьому не дуже її ускладнює.

Зараз же, за замовчуванням, у знову створюваному гаманці QIWI Wallet активна опція «Підтвердження по SMS», яку я настійно не рекомендую відключати. Для підтвердження всіх платежів вам доведеться вводити одноразовий код, безкоштовно висланий через СМС повідомлення.
2014-05-18 22-32-47

Правда кажуть, що у нас достатньо легко відводять номери мобільних телефонів через можливість відновити сімку (досить сказати менеджеру салону пару номерів телефонів, на які ви коли-небудь дзвонили). А далі вже по накатаній.

Навіть якщо ви користуєтеся Гмаіл з подвійною аутентифікацією, то дізнавшись адресу цього ящика і пару номерів телефонів ваших знайомих (ми всі так довірливі, а соціальний інжиніринг ніхто не відміняв), зловмиснику може дістатися все вами нажите непосильною працею. Сам не перевіряв, але читав про цей нюанс.

Пароль, висиланий вам платіжною системою у вигляді SMS при реєстрації на вказаний телефон, є багаторазовим і вам його потрібно буде запам’ятати або записати. Вхід у Ківі-гаманець здійснюється за допомогою форми, розташованої в верхній частині будь-якої сторінки офіційного сайту w.qiwi.com.

Вхід в особистий кабінет на платіжному терміналі Ківі

Ми розглянули з вами реєстрацію через сайт w.qiwi.com (вебінтерфейс), але спочатку система Qiwi мала і має дивовижну кількість (більше 100 000 штук) терміналів з відповідною помаранчевою пташкою на борту.

Через цей термінал ви теж зможете зареєструватися і потрапити в свій особистий кабінет, ввівши номер мобільного. Рахунок в особистому кабінеті терміналу Ківі ідентичний і збігається з балансом в гаманці цієї платіжної системи на офіційному сайті.

По-моєму, ця подвійність має може існувати через об’єднання власників терміналів (Об’єднана система моментальних платежів) і компанії «Мобільний гаманець» в єдину систему. Взагалі, реєструватися і входити в свій аккаунт самі розробники радять тільки з вебінтерфейса або з мобільного додатка (з міркувань безпеки), а терміналами користуватися тільки для поповнення гаманця:Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers