четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Кращі плагіни WordPress – 103 плагіна

Кращі плагіни WordPress – 103 плагінаДорогі друзі, сьогодні я поділюся своєю добіркою кращих плагінів WordPress. На підготовку, систематизацію та написання цієї збірки я витратив в сумі сім днів.

Список плагінів не просто корисний. Це повністю нова добірка з урахуванням розвитку сучасного інтернету, блогосфери та соціальних сервісів. Плагіни, які давно не оновлювалися і не працюють у нових версіях WordPress (нехай навіть вони і були популярні в минулому), я не став включати в збірці.

Я також не гнався за тим, щоб помістити в цю добірку максимально велику кількість плагінів – в цьому немає необхідності. Для кожного пункту я переглянув десятки плагінів і вибрав найкращі, на мою думку.

Сенс не в тому, щоб поставити багато плагінів, а в тому, щоб знайти оптимальні для своїх потреб. Так що пробуйте і вибирайте :).

Короткий зміст сьогоднішньої добірки: плагіни для SEO, для бекапів, для безпеки, для захисту контенту, для боротьби зі спамом, для монетизації блогу, для Twitter, Facebook і Вконтакті, інші соціальні плагіни, для статистики і аналітики, для зручності відвідувачів на блозі, для коментарів, для зворотного зв’язку з відвідувачами блогу, плагіни для зображень і галерей, для вставки аудіо, відео та інших файлів, для прискорення роботи WordPress, для RSS стрічки, для власника блогу, а також додаткові плагіни і список ресурсів по плагінам WordPress. Уффф, подивився на утримання, і самому стало страшно :).

SEO плагіни для WordPress

1. All in One SEO Pack – це справжня класика жанру серед плагінів для оптимізації блогу WordPress. Цей плагін дозволяє оптимізувати ваш блог для пошукових систем. Зокрема, дозволяє прописувати індивідуальні метатеги title, description і keywords, що підвищує цінність вашого сайту для пошукових роботів. Я вважаю його обов’язковим для установки на будь який блог.

2. Platinum SEO Pack – ще один корисний плагін для внутрішньої оптимізації блогу на WordPress. У нього багато налаштувань і можливостей. Наприклад, Platinum SEO Pack вміє автоматично створювати 301 редіректи, якщо змінюються адреси сторінок, що дуже зручно.

3. SEO Ultimate – хороший плагін для оптимізації WordPress блогу з великим набором функцій. Дозволяє оптимізувати метатеги, відстежувати биті посилання, редагувати файли .htaccess і robots.txt та багато іншого.

4. WordPress SEO – цікавий плагін для оптимізації блогу для пошукового просування.

5. Google XML Sitemaps – корисний плагін, який генерує карту сайту в xml форматі, яка допомагає пошуковим роботам індексувати ваш блог. Після створення карти сайту раджу додати її в панелі вебмастера Google і Яндекса.

6. WP Sitemap – для поліпшення індексації вашого блогу пошуковими (крім карти сайту у xml форматі) можна зробити карту в html форматі. Плагін WP Sitemap якраз для цього і призначений. Все дуже просто – встановлюєте плагін, створюєте сторінку (не постять) і ставите на неї такий код: [wp_sitemap]. Карта блогу в html форматі готова!

7. HTML Page Sitemap – для любителів створювати собі складності і потім героїчно їх долати :)є плагін HTML Page Sitemap. Та жартую ;). Цей плагін теж створює карту сайту в html форматі, тільки у нього набагато більше налаштувань. Або можна просто зробити сторінку і помістити після активації плагіна ось цей код: [html-sitemap].

8. SEO Friendly Images – хто сказав, що просування картинками не дає ефекту? Гаразд, щось я нервовий сьогодні, агресія якась, треба заспокоїтися ;). Просування картинками стає все більш перспективним. Якщо ви хочете отримувати більше відвідувачів з пошуку по картинках, то плагін SEO Friendly Images – те, що вам потрібно. Він дозволяє прописувати атрибути alt і title до картинок на вашому блозі.

9. Keyword Statistics – цей плагін дозволяє визначати щільність пошукових запитів при написанні статей і допомагає оптимізувати метатеги.

Плагіни WordPress для бекапів

Регулярно робити бекапи не тільки корисно, але й просто необхідно. З бекапів завжди можна швидко відновити сайт. Щиро раджу вам не нехтувати бекапом і регулярно зберігати базу даних, зображення і файли вашого блогу.

10. WP-DBManager – багатофункціональний плагін, який дозволяє зберігати базу даних вашого блогу, а також відновлювати її, видаляти і додавати таблиці. Плагін WP-DBManager розробив відомий творець плагінів WordPress Лестер Чан.

11. WordPress Backup – цей плагін дозволяє зберігати картинки з папки uploads, файли теми і плагіни вашого блогу в zip архів. Є можливість відсилати збережений архів на e-mail. Якщо використовувати плагіни WP-DBManager і WordPress Backup разом, то у вас будуть всі необхідні бекапи вашого блогу WordPress.

12. WordPress EZ Backup – а от плагін, який об’єднує функції двох попередніх. Він може зберігати як базу даних вашого блогу, так і файли. Можливість встановити автоматичний запис бекапів чудово доповнює функціонал цього плагіна. Навіть самому подобається ;).

13. Online Backup for WordPress – ще одне рішення для створення бекапів WordPress. Online Backup for WordPress дозволяє зберігати базу даних вашого блогу, а також відправляти бекап по e-mail, зберігати на робочий стіл або відправляти на сервер розробника, де всім бажаючим безкоштовно надається 50 Mb місця.

14. BackWPup – ще один корисний плагін WordPress для створення бекапів вашого блогу. Крім збереження бази даних і відсилання по e-mail, є вибір форматів бекапу – zip, tar, tar.gz, tar.bz2. BackWPup дає можливість оптимізувати і ремонтувати базу даних, а також зберігати дані блогу у форматі xml.

WordPress плагіни для безпеки

Безпека блогу є важливим моментом, яким не варто нехтувати. Плагіни є хорошим засобом підвищення рівня безпеки вашого блогу. На 100% захистити свій блог не вийде. Кожен вид захисту створює певні перешкоди і труднощі у зловмисників. Чим більше перешкод, тим краще.

15. WP Security Scan – почнемо з плагінів-сканнерів. WP Security Scanner приховує версію WordPress, а також сканує ваш блог на предмет різних вразливостей, таких, як права на файли і папки, занадто простий пароль і т.д. і дає рекомендації щодо їх виправлення. Крім цього, цей плагін дозволяє змінити префікс у бази даних.

16. WP Secure – якщо з якихось причин плагін не працюватиме, то спробуйте цей. WP Secure просканує ваш блог за 23 пунктами безпеки. Дозволяє обмежити вхід в адмінку і зробити його можливим тільки з вашого IP.

17. BulletProof Security – корисний плагін для безпеки WordPress. BulletProof Security дозволяє захищати важливі файли вашого блогу (wp-config.php, php.ini і php5.ini) через файл .htaccess. Є режим для технічних робіт на блозі. Вимикає повідомлення про помилки, приховує версію WordPress і перевіряє права на папки та файли.

18. Secure WordPress – класний плагін, який прибирає повідомлення про помилки на сторінці логіна, приховує інформацію про версії блогу, додає порожній файл index.html в папку з плагінами, щоб ніхто не зміг побачити список використовуваних плагінів.

19. Login LockDown – записує всі невдалі спроби входу в адмінку вашого блогу WordPress, фіксує IP і час, блокує IP після трьох невдалих спроб входу протягом 5 хвилин (можна задати інший період).

20. WordPress File Monitor – корисний плагін, який відстежує наявність змін у файлах вашого блогу, і у випадку несанкціонованого редагування, видалення або додавання файлів відправляє вам повідомлення на e-mail. Такий собі скромний, але корисний трудяга :).

21. AntiVirus – зручний плагін для перевірки вашого блогу на наявність вірусів і експлойтів. Можна налаштувати щоденну автоматичну перевірку з відправкою звіту вам на e-mail.

Плагіни для захисту контенту

Цей момент спірний. Сам я не прихильник відключення правої кнопки мишки або можливості виділення тексту – це може знадобитися і постійним читачам вашого блогу. Немає способу на 100% захистити контент вашого сайту від копіювання. Якщо сайт викладений в інтернеті, бажаючі завжди знайдуть спосіб, як скопіювати контент. Проте, знаю, що для деяких блогерів важливо захистити свій контент, тому для них я підібрав наступні плагіни.

22. Blog Protector – цей плагін не дозволяє натискати правою мишкою на сторінках вашого блогу і відключає можливість виділення тексту.

23. Protection WP – крім відключення правої мишки і виділення тексту, цей плагін дозволяє відключати RSS стрічку вашого блогу. Як відомо, контент часто копіюють саме через RSS.

Плагіни WordPress для боротьби зі спамом

24. Akismet – один з найпопулярніших плагінів WordPress, кількість скачувань якого перевалила за 4 мільйони. Буває, що Akismet помилково приймає за спам нормальні коментарі, але в цілому він незамінний і допомагає автоматично відсівати спам. Це один з тих плагінів, які я ставлю в першу чергу. До речі, автор цього плагіна – сам Matt Mullenweg, творець WordPress.

25. Antispam Bee – дослівно назва цього плагіна для боротьби зі спамом перекладається як «антиспамова бджола» :). Він дозволяє ефективно боротися з автоматичним спамом шляхом підміни текстового поля. Спам може бути або видалений відразу, або просто позначений, щоб власник блогу сам прийняв рішення про видалення того чи іншого коментаря.

26. NoSpamNX – ефективний плагін WordPress для боротьби зі спамом. Він зручний для користувачів, так як їм не потрібно вводити складні захисні коди, і дозволяє відсівати значну частину спаму. Використовується принцип підміни полів.

Плагіни WordPress для монетизації блогу

27. iMoney – цікавий плагін для монетизації блогу з хорошим функціоналом. Працює з системами Google Adsense, Sape, TNX / XAP, Begun, Mainlink, Linkfeed, Adskape. Дозволяє розміщувати рекламу до або після тексту статті, у віджетах або нижній частині блогу.

28. AdRotate – корисний плагін WordPress, який дозволяє показувати банери з ротацією (тобто з кожним перезавантаженням сторінки на тому ж місці відображається інший банер).

29. All in One Adsense and YPN – популярний плагін, який дозволяє автоматично вставляти рекламні блоки систем реклами Google Adsense або Yahoo Publisher Network (YPN). У налаштуваннях можна вказати кольори, розміри і розташування оголошень, і блоки автоматично будуть розміщені у всіх постах вашого блогу.

30. Easy AdSense – популярний плагін для розміщення контекстної реклами Google Adsense в постах і боковій колонці блогу WordPress. Крім цього, плагін дозволяє розмістити на блозі поле пошуку через Google.

31. Simple Adsense – простий і зручний плагін для вставки рекламних блоків Google Adsense на блозі. Власнику блогу надаються кілька полів для вставки контекстної або іншої реклами, які потім можна помістити в потрібному місці постів у вигляді коротких кодів виду [adsense_id = “1”].

32. s2Member – дуже цікавий плагін, який підходить для заробітку на англомовних блогах. Він дозволяє робити частину матеріалів вашого блогу доступною тільки для відвідувачів, які сплатили доступ через систему PayPal. Можна задати 4 види платних передплатників, а також вказати період оплати – від щоденної до щорічною.

33. WP e-Commerce – цей плагін дозволяє додати кошик покупок на ваш блог.

Плагіни WordPress для Twitter

Сервіс мікроблогінгу Twitter стає все більш популярним. Його потрібно обов’язково використовувати, якщо ви ведете свій блог. Це дозволить отримувати додаткових відвідувачів і анонсувати матеріали вашого блогу. Посилання з твіттера дуже швидко індексуються пошуковиками.

34. Xhanch – My Twitter – популярний плагін, який дозволяє відображати ваші повідомлення з твіттера на вашому блозі. Підтримує декілька акаунтів і має багато налаштувань. Xhanch – My Twitter легкий і швидкий, тому що має свою систему кешування.

35. Clever Tweet – цікавий плагін WordPress для Твіттера, який теж дозволяє відображати ваші повідомлення на блозі, але робить це з красивою анімацією на jQuery. Напевно ви зустрічали подібний ефект на блогах, коли повідомлення з Твіттера самі прокручуються. Можна задавати інтервал прокрутки, включати і вимикати ретвіти і т.д. Є кеш для зниження навантаження на хостинг.

36. Tweet This – популярний плагін, який дозволять додати кнопку ретвіти в пости на вашому блозі WordPress.

37. TweetMeme Button – ще один плагін, який додає кнопку ретвіти в матеріали Вашого блогу, а також в RSS стрічці.

38. WP-Twitter Retweet Button – якщо вам більше подобаються офіційні кнопки ретвіти від Twitter, то встановіть цей плагін. У ньому є всі необхідні налаштування.

39. Tweet Tweet – цікавий плагін, який дозволяє зберігати ваші повідомлення на твіттері, а також повідомлення з вашої тві-стрічки в базу даних вашого блогу WordPress.

40. TweetUpdater – якщо немає бажання вручну налаштовувати публікацію анонсів ваших постів на блозі в твіттері через сервіс Feedburner, то це можна реалізувати за допомогою цього плагіна.

Плагіни WordPress для Facebook

Facebook активно набирає популярність в рунеті. Якщо ви ведете блог, то раджу завести аккаунт в цій соціальній мережі і створити сторінку вашого блогу.

41. WP-FacebookConnect – дозволяє користувачам залишати коментарі на вашому блозі за допомогою авторизації на Facebook. Слід врахувати, що коментарів не будуть зберігатися в базу даних вашого блогу.

42. Facebook Comments for WordPress – цей плагін – аналог попереднього, він теж дозволяє відвідувачам коментувати на вашому блозі за допомогою облікового запису Facebook.

43. Share On Facebook – цей плагін розміщує в постах вашого блогу кнопки додавання в Facebook, щоб відвідувачі могли ділитися вподобаними їм матеріалами в цій соціальній мережі.

44. Like – цей плагін дозволяє розмістити іншу кнопку для додавання в Facebook – Like (або «Мені подобається»). Є всі потрібні налаштування.

45. Facebook Fan box – зручний плагін для того, щоб відображати блок ваших друзів на вашому блозі. Це дозволяє всім бажаючим приєднатися до вас на Facebook в один клік.

WordPress плагіни для Вконтакте

46. ​​VKontakte Share Button – корисний плагін WordPress, за допомогою якого можна вставити кнопку додавання ваших статей в соціальну мережу Вконтакте. Можна налаштувати тип кнопки, горизонтальне і вертикальне розташування, відображення в постах та / або на сторінках, задати тип опису та вказати посилання на логотип вашого блогу.

Інші соціальні плагіни WordPress

47. BuddyPress – популярний плагін, який дозволяє створити соціальну мережу на базі блогу WordPress. Функціонал включає в себе можливість реєстрації користувачів, створення груп, ведення блогів користувачів, особисті повідомлення, стрічки активності та багато іншого.

48. Social Profiles Widget – це плагін, який дозволяє виводити іконки з посиланнями на ваші профілі в різних соціальних мережах.

49. AddThis – один з найпопулярніших сервісів кнопок додавання в соціальні сервіси Addthis.com (до речі, пропоновані на ньому скрипти підійдуть для сайтів на будь-яких двигунах) пропонує свій плагін WordPress. Що чудово – серед майже трьох сотень пропонованих кнопок соціальних сервісів є Вконтакте.

50. Share and Follow – хороший плагін для вставки кнопок додавання в соціальні сервіси на Ваш блог. Можна вибирати бажаний тип кнопок, є багато налаштувань.

51. Social Media Widget – ще один плагін, який дозволяє розмістити на вашому блозі кнопки додавання в соціальні сервіси. Можна вибрати з 3 розмірів кнопок, 4 стилів оформлення і 4 ефектів анімації.

Плагіни WordPress для статистики і аналітики

52. WP-log-robots – відмінний плагін, який дозволяє відстежувати, коли і який пошуковий робот відвідав ваш блог, а також які сторінки вашого блогу він відвідав. Вся інформація записується у звичайному текстовому файлі.

53. Google Analytics for WordPress – відомий плагін для роботи з системою статистики Google Analytics. Дозволяє комплексно аналізувати статистику відвідувань свого блогу.

54. WP-Stats-Dashboard – дуже цікавий плагін для аналізу статистики.Його особливість у тому, що власникові блогу показується статистика в соціальних сервісах, починаючи від графіка з динамікою зростання числа фоловерів на Твіттері і закінчуючи даними за окремими ключовими словами.

WordPress плагіни для зручності відвідувачів на блозі

Я виділив ряд плагінів, які добре підходять для створення зручності відвідувачів на вашому блозі, в окремий пункт.

55. Loginza – зручний плагін для того, щоб відвідувачі могли авторізовиваться на вашому блозі за допомогою акаунтів на популярних сервісах Вконтакте, Facebook, Twitter, MyOpenID, Google і т.д.

56. WP-PageNavi – плагін для створення посторінковою навігації на блозі WordPress. Типово на WordPress такої функції немає. WP-PageNavi дозволяє реалізувати посторінкову навігацію, щоб сторінки блогу отримали номери 1, 2, 3, 4 і т.д. Я раджу поставити цей плагін, так як посторінкова навігація зручна для відвідувачів.

57. GD Star Rating – популярний плагін рейтингу постів на вашому блозі, щоб відвідувачі могли оцінювати ваші матеріали. Є безліч всіляких налаштувань.

58. Subscribe to Comments Now! – плагін, який дає можливість відвідувачам підписуватися на коментарі до цікавить їх статті по e-mail.Є опція підписки без коментування.

59. Yet Another Related Posts Plugin – плагін для автоматичного виведення схожих статей на вашому блозі. Я багато разів переконувався, що якщо розміщувати в кінці кожної статті перелік схожих, то це збільшує кількість переглядів сторінок і час, які відвідувачі будуть проводити на вашому блозі.

60. Related Posts Thumbnails – чудовий плагін, який теж виводить схожі пости, тільки з картинками. У підсумку ефект по перегляду сторінок на вашому блозі збільшується.

61. SyntaxHighlighter Evolved – якщо вам необхідно публікувати приклади кодів на своєму блозі, то раджу встановити цей плагін для підсвічування синтаксису. В результаті відвідувачам буде набагато зручніше вивчати пропонований вами код.

62. WordPress Popular Posts – чудовий плагін, який виводить список найпопулярніших постів на вашому блозі, що дає можливість відвідувачам відразу побачити ваші найкращі матеріали.

63. Most Commented Widget – ще один корисний плагін, який виводить список найбільш коментованих статей на вашому блозі.

64. WP-Polls – хочете робити опитування відвідувачів на своєму блозі?Тоді вам потрібен плагін WP-Polls.

65. PollDaddy Polls & Ratings – інший плагін WordPress для створення опитувань відвідувачів на своєму блозі. Є всі необхідні настройки.

66. GTranslate – плагін, який дозволить відвідувачам переводити ваші статті на будь-який з пропонованих 58 мов. За статистикою це охоплює 98% користувачів інтернету в світі.

67. Better Tag Cloud – дозволяє не тільки виводити красиве хмара тегів, але і гнучко налаштовувати його. Є безліч налаштувань від кольору і розміру до того, щоб задавати свій стиль оформлення і не відображати певні теги в хмарі.

68. Configurable Tag Cloud – ще один плагін WordPress для хмари тегів з хорошим функціоналом.

69. Breadcrumb NavXT – популярний плагін для створення навігації в стилі «хлібні крихти», яка не тільки зручна для відвідувачів, а й позитивно впливає на внутрішню перелінковку блогу. «Хлібні крихти» виглядають так – Головна-Категорія-Назва поста .

Плагіни WordPress для коментарів

70. Disqus Comment System – плагін від популярного сервісу коментарів Disqus. Ця система замінює стандартні коментарі WordPress і робить їх більш зручними як для коментаторів (їм не потрібно щоразу заповнювати ім’я та e-mail), так і для власника блогу. При цьому всі коментарі зберігаються в базу даних вашого блогу, тому в будь-який момент цей плагін можна відключити, і коментарі будуть відображатися в стандартному вигляді.

71. IntenseDebate Comments – плагін коментарів від іншої відомої системи – Intense Debate. Також розширює можливості дефолтной системи коментарів WordPress і синхронізує всі коментарі з базою даних. Як і у Disqus, власник блогу може відповідати на коментарі по e-mail, що дуже зручно.

73. Greg’s Threaded Comment Numbering – плагін для нумерації деревовидних коментарів.

74. Top Commentators Widget – якщо ви хочете стимулювати відвідувачів до коментування, то можете розмістити в боковій колонці список найактивніших коментаторів за допомогою цього плагіна.

75. Dofollow – ще один плагін для збільшення кількості коментарів на вашому блозі. Він дозволяє зробити посилання на сайти коментаторів відкритими для індексації пошуковими системами, прибравши атрибут rel = “nofollow”. Це зробить ваш блог більш привабливим для коментаторів, які будуть отримувати індексований посилання на свій сайт. При цьому потрібно врахувати, що збільшується кількість ручної спаму.

76. CommentLuv – популярний в англомовному інтернеті плагін, який виводить посилання на останній пост коментатора.

Плагіни для зворотного зв’язку з відвідувачами блогу

Отримання зворотнього зв’язку від відвідувачів свого сайту є важливим моментом для багатьох вебмайстрів.

77. Cforms – дуже хороший і зручний плагін для створення контактної форми на вашому блозі. Я користуюся саме цим плагіном. Налаштувань дуже багато, але розібратися в них досить просто.

78. Contact Form 7 – ще один популярний плагін для створення форми зворотного зв’язку на блозі WordPress. Одночасно простий і функціональний, є всі необхідні налаштування для створення потрібної контактної форми.

79. Fast Secure Contact Form – плагін контактної форми з безліччю налаштувань і захистом від ботів. Втім, капча (захисний код) є у всіх наведених мною плагінах для зворотного зв’язку.

Плагіни WordPress для зображень і фотогалерей

80. NextGEN Gallery – цей плагін для створення галереї зображень на блозі входить в топ 10 найбільш скачуваних плагінів WordPress. У ньому є маса налаштувань для створення потрібної вам галереї фотографій. Можна налаштувати різні ефекти при зміні зображень, можна автоматично накладати водяні знаки, створювати слайдшоу і багато іншого. Демо галереї можна побачити на сайті розробника , в правій колонці можна перейти на різні варіанти оформлення, причому на сторінках з прикладами будуть дані коди, необхідні для створення того чи іншого варіанта.

81. 3D Carousel Menu FX – плагін для створення дуже ефектною тривимірної «каруселі» із зображень. Демо можна подивитися на цій сторінці . Краще один раз побачити :).

82. Page Flip Image Gallery – за допомогою цього плагіна створюється стильна галерея зображень з ефектом перегортання сторінок. Виглядає просто чудово!

83. WordPress Content Slide – цей плагін дозволяє створювати красиве слайдшоу з ваших зображень. Зображення будуть самі змінюватися.

Плагіни для вставки аудіо, відео та інших файлів

84. Smart YouTube – відмінний плагін для вставки відеороликів з Youtube. Дозволяє налаштовувати потрібний розмір вікна відео і задавати колір плеєра.

85. Video Embedder – зручний плагін для вставки відео з популярних відеосервісів на свій блог. Незважаючи на те, що він давненько не оновлювався, він працює і в нових версіях WordPress.

86. WordPress Video Plugin – якщо не запрацює попередній, поставте цей. Він теж підтримує десятки популярних відеосервісів і дозволяє легко вставляти відео на свій блог.

87. Google Doc Embedder – чим більше форматів в подачі матеріалу на вашому блозі ви будете використовувати, тим краще. Відвідувачі люблять різноманітність. Плагін Google Doc Embedder дозволить вам легко вставляти документи у форматі DOC, DOCX, PDF, TIFF, а також презентації в PPT і PPS. Для цього лише потрібно попередньо завантажити їх на сервіс Google Документи .

88. Allow Word / Powerpoint / Excel file uploads – не бажаєте користуватися Google Документами, але все одно хочете публікувати «вордовскіе» файли і презентації на своєму блозі? До ваших послуг цей плагін, який дозволить завантажувати матеріали з вашого комп’ютера прямо на блог. Крім файлів DOC, DOCX, PPT, PPTX, цей плагін підтримує таблиці Excel (XLS і XLSX).

89. WPaudio MP3 Player – популярний плагін для вставки аудіо файлів і подкастів для WordPress блогерів. Простий і зручний аудіоплеєр з зручним інтерфейсом. Є підтримка стандарту HTML5 для iPhone, iPad, Android і мобільних браузерів.

90. podPress – один з найвідоміших плагінів WordPress для подкастер. C його допомогою можна не тільки розміщувати подкасти на своєму блозі, але і відстежувати статистику скачувань за графіками.

91. Blubrry PowerPress Podcasting plugin – цей плагін розроблений спеціально для подкастер. Підтримує такі формати: mp3, m4a, ogg, wma, ra, mp4a, m4v, mp4v, mpg, asf, avi, wmv, flv, swf, mov, divx, 3gp, midi, wav, aa, pdf, torrent, m4b, m4r. На вибір є кілька стильних аудіоплеєрів. Підтримується iTunes.

Плагіни для прискорення роботи WordPress

На жаль, з кожною новою версією WordPress стає все більш вимогливий до ресурсів, створюючи підвищене навантаження на хостинг. Зі всіх рішень я використовую платний скрипт кешування Макса, який дозволив значно скоротити навантаження на сервер.

92. WP Super Cache – популярний плагін кешування WordPress. Цей плагін генерує статичні HTML файли з динамічних сторінок вашого блогу, що дозволяє знижувати навантаження на сервер. Можна включати повне або часткове кешування.

93. Hyper Cache – інший приклад вирішення для зниження навантаження WordPress на хостинг. Як написав розробник, він створив цей плагін спеціально для хостингів з обмеженими ресурсами. Є три види кешування – повне, тільки постів і тільки головну і сторінки архівів.

94. Quick Cache – ще один плагін кешування WordPress, який дозволяє зменшити навантаження на хостинг. Є всі налаштування, необхідні для роботи.

Плагіни WordPress для RSS стрічки

95. RSS Footer – корисний плагін, який дозволяє виводити список схожих матеріалів після посту в RSS стрічці, що в підсумку дає більше переходів на ваш блог.

96. FD Feedburner Plugin – плагін для підключення RSS стрічки вашого блогу до сервісу Feedburner.

Плагіни WordPress для власника блогу

97. Broken Link Checker – це корисний плагін для власника блогу, який дозволяє знаходити непрацюючі посилання, зображення і редіректи і виводить інформацію про це в панелі адміністратора або відсилає повідомлення по e-mail.

98. All in One Webmaster – корисний плагін для власника блогу, який дозволяє працювати з Google, Bing, Alexa, Yahoo, Facebook і BlogCatalog.Є зручна опція додавання карти сайту в Google, Bing, Yahoo і Ask.

99. Simple Tags – популярний плагін, який дозволяє зручно працювати з тегами на вашому блозі. Є весь функціонал, який тільки можна придумати для роботи з тегами.

100. Redirection – дуже корисний плагін, який дозволяє легко налаштовувати редіректи зі старих сторінок на нові. Потрібно лише вказати адресу старої і нової сторінок, вигляді редиректу (наприклад, 301), і натиснути Ок. Всі створені редіректи можна переглядати і змінювати при необхідності.

Додатково

101. Article Directory – якщо ви хочете зробити каталог статей на базі WordPress блогу, то можете скористатися цим плагіном від Дімокса. Він іде в комплекті з шаблоном, що дозволяє зробити повноцінний каталог статей.

102. Visitor Maps and Who’s Online – напевно ви бачили, що на деяких блогах в боковій колонці виводиться маленька карта світу і на ній відзначаються місця, звідки зайшли відвідувачі на цей блог. Цей плагін дозволить вам стати володарем світу спостерігати, з яких країн заходять на ваш блог :).

103. WPtouch – плагін, який розроблений для трансформації вашого блогу в додаток для iPhone. Для того, щоб подивитися, як це буде виглядати, можете подивитися скріншоти . Автор цього плагіна в наступній версії планує зробити підтримку iPad.Автор Володимир Гривінський1 коментар

  1. Дякую, довго шукав таку інформацію 🙂

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers