четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / seo / Розкрутка сайту / Не зловживайте довірою пошукових систем – видаліть заборонені елементи

Не зловживайте довірою пошукових систем – видаліть заборонені елементиЧасто буває так, що на сайті, який начебто нормально індексується і має високий рейтинг ПС з’являються різного роду елементи, що роблять негативний вплив на його подальше майбутнє.

Не використовуйте спливаючі вікна

До таких негативних елементів відносяться спливаючі вікна. Їх надмірна кількість може негативно позначитися навіть на самому рейтинговому ресурсі. Ще гірша ситуація, коли використовуються різноманітні pop-up і popunder-банери, або такі, які призводить до змін вмісту вікна або переадресовують відвідувача на “лівий” ресурс. Найчастіше такі сайти повністю виключаються з видачі пошукової системи. Щоб не заважати пошуковому просуванню від будь-яких спливаючих елементів варто відмовитися. Особливо, якщо вони ведуть за межі вашого сайту.

Ще одним елементом, який може зіграти злий жарт із вашим сайтом є банерна реклама. Якщо ви розміщуєте рекламу від сторонньої системи, яка є легкодоступною для величезного числа відвідувачів і не є високорейтинговою, то ризикуєте отримати на свій сайт який-небудь вірус. У підсумку, пошукова система заблокує сайт у видачі як сайт з небажаним вмістом, а якщо ви не усунете проблему, то й зовсім усуне з пошукової видачі.

Щоб такого не трапилося з вашим сайтом, необхідно щоб підтримка сайтів здійснювалася перевіреними людьми, наприклад, з аутсорсингової компанії з великим досвідом роботи та перевіреним часом якістю наданих послуг.

Не використовуйте прихований текст

Прихованим текстом називають такий текст, який не видно відвідувачу сайту без застосування додаткових дій. Наприклад, він може бути захований в елементах, що вимагають прокрутки (скрола) або виділений кольором, близьким до фону, через що його складно помітити або прочитати. Так само приховування тексту може здійснюватися шляхом накладення різних елементів в розмітці сайту один на одного.

Варто відзначити, що незалежно від причин появи на сайті (будь-то випадковість і помилка в дизайні або ж цілеспрямоване приховування), пошукові системи вважають такі елементи порушенням правил і сприймають як маніпуляція пошуковою видачею. Отже, за такі порушення слідують санкції, аж до бана.

Перевірте наявність прихованих елементів шляхом відключення CSS і JavaScript в настройках браузера. Якщо ви нічого не знайшли, але на сайті залишилися подібного роду елементи, то ПС Яндекс може надіслати вам повідомлення про те, що є прихований текст. Якщо без прихованого тексту не обійтися (наприклад, використовуються якісь елементи підказок), то варто виконувати його невеликою із застосуванням CSS, дотриманням щільності ключових слів і, головне, зрозумілим користувачеві, як його переглянути.

Не використовуйте клоакінг і дорвеї

Дані методи відносяться до чорних методів оптимізації і жорстко присікаються пошуковими системами шляхом виключення з видачі.

Клоакінг – це метод підміни інформації наданої пошуковому роботу, тобто відвідувач бачить одну інформацію, а робот іншу. Переконатися, що сайт не використовує клоакинг можна шляхом перевірки кешованої сторінки у видачі пошукових систем. Якщо на сторінці виявлені елементи і текст з ключовими словами, якого не видно через браузер, то це і буде клоакінг. Необхідно буде подбати про усунення цієї проблеми.

Інший метод чорної оптимізації – дорвей. Дорвей являє собою сторінку (або декілька сторінок), на якій розміщена виключно оптимізована інформація під конкретний запит і створена виключно для захоплення і перенаправлення користувача на цільову сторінку з метою зростання трафіку. Часто бувають випадки, коли творці сайту того не бажаючи роблять на ньому дорвейні сторінки. Це може відбувається з причини недоробок або неписьменною перелинковки доменів. Якщо ознаки дорвея виявлені, то варто усунути проблему, закривши на час робіт сайт від індексації щоб захиститися від санкції ПС.

Таким чином, перш ніж приступати до просування сайту варто подбати про усунення прихованих і заборонених елементів на сайті.

Вдалого просування!Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers