Головні новини
Ви тут: Головна / css / PHOTOSHOP І CSS: БУДІВНИЦТВО ТА МАЛЮВАННЯ

PHOTOSHOP І CSS: БУДІВНИЦТВО ТА МАЛЮВАННЯPhotoshop і CSS дві важливі бази знань, які необхідні для оформлення сайту. Але чому ж все-таки вони відрізняються? Як зрозуміти: потрібно переробити картинки за допомогою кадрування в Фотошопі або ж потрібно змінити стилі CSS. Про це зараз і піде мова.

Давайте відразу розвіємо всі міфи, якими нам забили голову.

1.ФОТОШОП СТВОРЮЄ ДИЗАЙН ВСЬОГО САЙТУ

Невірно. У даному випадку фотошоп використовується для зручності, для замальовок. З таким же успіхом можна використовувати будь-який зошит. Фотошоп тут нам допомагає розміщувати всі елементи сайту: меню, контент і тд., Скомпонувати їх для того, щоб надалі можна було зверстати сайт на цій основі.

Істина:

Однак на відміну від зошита у фотошопі дійсно можна створювати унікальні елементи дизайну, наприклад: фони, візерунки, логотипи. Але дизайном сайту і його оформленням на 80% займається мову CSS. Для цього прописуються невеликі точки коду, які потім обробляються і відображаються у вигляді готових елементів, створення яких не потрібно в фотошопі.

2. БЕЗ ЗНАНЬ ФОТОШОП НЕ ЗРОБИТИ ДИЗАЙН

Не вірно. Раз фотошоп не використовується як будівельник сайту і в меншій мірі бере участь в оформленні ніж CSS, то логічно припустити що з фотошопом можна і зовсім обійтися.

Істина: 

CSS дозволяє створювати унікальні елементи сайту: будувати блоки, створювати градієнти, тіні, світіння, розміри. Вже за цими параметрами можна говорити про самостійність CSS. Але з фотошопом можна піти ще далі і додати такі елементи, які CSS додати не здатний, робити унікальні компонування.

3. PHOTOSHOP – ЦЕ РЕДАКТОР

Очевидно, що завдяки тільки одному фотошопу стало можливим створювати шедевральні зображення з декількох. Робити з них воістину якісні зображення. Але CSS, також здатний завантажувати сторонні зображення, робити з них фони і формувати дизайн сайту.

Істина:

Фотошоп необхідний, для створення нових зображень і подальше їх використання в CSS. Зіткнувшись з проблемою неможливості використовувати нові графічні ефекти на сайті, постає питання про створення їх у фотошопі. Завдяки кистям, ефектам, фільтрам і багатьом іншим – можна зробити дуже хороші елементи дизайну.

СТАВИМО ВСЕ НА СВОЇ МІСЦЯ

Фотошоп і CSS потрібно строго розділяти один від одного і розуміти для чого призначений один і інший.

CSS – оформляє сайт за допомогою безлічі зображень і правил.

Фотошоп ставати корисним тоді, коли потрібно змінити ці зображення.

Фотошоп також створює унікальні елементи дизайну, які будуть використані CSS.

Можна навіть порівняти таким чином: CSS це будівництво, Фотошоп – це обробка. Тим самим можна побудувати унікальний будинок, але щоб він на 100% відповідав нашим вимогам потрібно зайнятися його обробкою.

Як і у фотографії , Фотошоп відмінно зарекомендував себе і в області сайтів: з його допомогою можна завжди  поліпшити свій сайт, але не створити.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers