четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / seo / Розкрутка сайту / Проблеми популярних CMS у створенні дубльованого контенту

Проблеми популярних CMS у створенні дубльованого контентуРяд популярних CMS має властивості створювати кілька дублів кожної сторінки. Це може бути пов’язано з тим, що один і той же контент доступний різними способами, а ми вже знаємо, що навіть відмінність у один символ в URL дає привід пошуковому роботу прийняти рішення про нову сторінку. Найчастіше причини дублів в CMS виникають унаслідок передачі зайвих параметрів для виконання запитів, внаслідок чого одна і та ж інформація виводитися по безлічі схожих адрес.

Воно зрозуміло, що розробники не сеошники і не можуть знати всіх нюансів, які виникають в процесі просування сайтів. До того ж, багато популярні, особливо безкоштовні, двигунці починали писатися в пору, коли увага до деталей в SEO була не настільки пильною. У міру вдосконалення пошукових машин, зростають і вимоги до якості і точності функціонування сайтів. На жаль, але не всі розробники встигають, а може просто ігнорують потребу вносити актуальні зміни, через що виникають описані тут проблеми.

Ряд популярних CMS все ж отримав базові можливості закриття від індексації дубльованого контенту. Правда такі можливості краще розширять за рахунок додаткових модулів або перевірки на наявність дублів вручну і закривати їх.
Часто проблеми дублів виникають, коли здійснюється перенесення даних сайту з одного CMS на іншу без урахування нюансів функціонування останньої. У результаті на сайті з’являються неусвідомлені дублі. Бувають випадки, коли дублі з’являються цілком усвідомлено. Наприклад, ви хотіли створити якусь сторінку з писанням фірми, проекту або ще чогось, але в суєті просто не встигли написати унікальний текст для цієї сторінки пославшись на головну сторінку, яка описує вашу компанію. Подібна ситуація може виникнути в каталогах однотипної продукції вашого Інтернет-магазину. Варто вельми уважно ставитися до описів на сторінках сайту і постаратися уникалізувати весь наявний контент для кожної унікальної сторінки.

Звичайно, наявність дублів всередині одного сайту не веде до пессимізації його в пошуковій видачі, але викликає дисбаланс у розподілі посилальної ваги між важливими і другорядними сторінками, що може побічно вплинути на позиції сайту у видачі, тому що знижуватиметься вага ключових просуваються сторінок.

Вдалого просування!Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers