Головні новини
Ви тут: Головна / seo / Розкрутка сайту в Соціальних мережах

Розкрутка сайту в Соціальних мережахЗдравствуйте, Шановні користувачі. Сьогодні, Ми з Вами спробуємо розібрати абсолютно новий безкоштовний метод розкрутки веб-сайту. Будь то: блог, форум, сайт, каталог або щось ще. І відразу ж кажу Вам про те, якщо Ви дійсно хочете освоїти даний метод, то Вам доведеться дочитати статтю від самого початку і до кінця.

Для деяких, інформація представлена в даній статті може здатися досить легкою, але насправді це не так. Адже в у більшості випадків, щоб отримати щось безкоштовне, потрібно добре попрацювати. Так от, тут так само.

Ну що ж, приступимо. В інтернеті досить багато так званих “соціальних мереж”. І кожен з Вас, напевно, з ними вже стикався. Найяскравіші приклади: vkontakte.ru, mail.ru і odnoklasniki.ru. Ну так от, в кожному з цих проектів, існує безліч вкладених функцій. Починаючи з того, що ви можете завантажувати свої фотографії і закінчуючи створенням власних груп. Так ось, як працювати з усіма сервісами, я пояснювати не буду, а спробую пояснити тільки на найпопулярнішому і це звичайно ж – vkontakte.ru.

Суть методу: І власне, щоб так сказати: “не гальмувати”, потрібно починати ворушитися і освоювати даний проект. І нехай він не зможе підвищити параметри сайту, за то можна дуже добре підвищити відвідуваність Вашого ресурсу. Автор проекту, вже про це подумав і створив спеціальну функцію Вконтакте, яка, за його словами, буде направляти на ваш ресурс тільки унікальних користувачів. І це, схоже дійсно так, адже при створенні рекламної кампанії можна налаштувати практично все. Починаючи з того – якого віку мають бути користувачі які побачать Ваше оголошення, і закінчуючи тим – до якого регіону вони відносяться.

Отже, для початку, нам потрібно зареєструвати в сервісі. Ось посилання для реєстрації http://webrut.ru/index.html. Заповнюємо всі поля правильно і найголовніше, введіть робочий е-майл адресу, так як туди прийде посилання для активації облікового запису. Після активації, заповнюємо анкету. І ось тепер то йде найголовніше, починаємо додаватися до всіх підряд в друзі. Пам’ятка: раніше на сайті можна було мати в друзях всього 2 500 друзів, зараз же це число збільшили до 10 000. Після того, як Ви наберете досить велика кількість друзів, у Вас є кілька варіантів, як же розкручувати ресурс (для кожного сайту свій).

Припустимо, якщо у вас музичний портал, тоді все що вам потрібно буде, це скинути якусь запальну пісеньку, попередньо перейменувавши її, так що б першим був URL Вашого ресурс, а вже після цього йшло назву пісні. Далі просто починаєте відправляти всім своїм, нібито друзям, на стінку дану пісню. Відсотків 10 – 15 обов’язково перейдуть по посиланню.

Якщо ж у вас сайт з різного роду картинками, прикольними фотками, тоді все набагато простіше. Ви знаходите найсмішнішу або найкрасивішу, на Ваш вибір, картинку і пишіть на ній великими буквами посилання на Ваш ресурс, далі просто починаєте відзначати своїх друзів на цьому зображенні. Хтось, та все одно перейде. Теж саме можна робити і з відео роликами.

Ну і на мій погляд самий реальний метод, це створення власної групи. Створити її досить легко, але розкручувати не так то й просто. Найголовніше щоб у групі був унікальний контент (корисна інформація). Якщо ж Ви створили групу, то спочатку наповніть її інформацією, і тільки потім вже починайте запрошувати до неї людей. У групі поставте пару посилань на свій сайт, напиши кілька рядків про те, що їх чекає на сайті тощо. Запам’ятайте, чим більше Ви запросіть людей до групи, тим більше перейде до Вас на сайт юзерів. розкручування групи Вконтакті безкоштовно.

Ну і ще один метод, це СПАМ Вконакте, але Я Вам цього робити не рекомендую, тому що, може попастися такий юзер, який візьме і поскаржиться адміністрації, а потім Ви просто на просто Вас відправлять у лазню спочатку Вконтакте.ру, потім в Яндекс . ру ну і звісно в Гуугл.ру. Так що, дітлахи не займайтеся дурницями, і розкручуйте свої ресурси тільки білими (дозволеними) методами.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers