Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Сайт. Замовити або зробити самому?

Сайт. Замовити або зробити самому?За вікном 21 століття – чи не час і Вам подумати про свій web-ресурс? Ви можете замовити сайт прямо зараз і витратити на це гроші, а можете створити проект самі, враховуючи всі нюанси. Це може бути реклама Вашої справи, або – розповідь про себе, свою творчість. Або – про близьких Вам людей. Наприклад, Ви вирішили відкрити свою справу – зайнятися ремонтними роботами. Для зручності можете створити сайт каталог, де можна обрати різноманітні матеріали такі як: плитку, сантехніку, панелі для ванни, Душові двері і шторки, Мильниці та дозатори та інше. Це полегшить роботу не тільки клієнту, але і Вам.

Сучасний сайт – динамічний та інтерактивний. Здатний стрімко – в дусі часу – змінювати інформаційний зміст; здатний бути не тільки web-ресурсом, але – засобом діалогу; не тільки – сторінкою всесвітньої павутини, однією з багатьох, але – гнучким і потужним засобом донести стиль, ідею і світовідчуття свого власника.

Якщо Ви зважилися створити проект, то незамінним помічником і наставником стане книга Ташкова П. А. «Веб-мастеринг. HTML, CSS, JavaScript, PHP, CMS, AJAX, розкрутка».

Ця книга адресується всім, хто хоче навчитися швидко і ефективно вирішувати завдання веб-мастерингу і стати фахівцем зі створення веб- порталів професійного рівня. У книзі описуються всі кошти, які входять в арсенал справжнього веб-майстра, – мови HTML, JavaScript, PHP, AJAX і Perl, дається введення в бази даних MySQL, а також викладаються основні прийоми роботи з системами керування вмістом сайту (CMS) Joomla! і Drupal. За допомогою цих коштів ви зможете створювати повноцінні веб- сайти будь-якого призначення, наприклад інтерактивні інтернет-магазини або безперервно оновлювані новинні портали. Нарешті, розповідається про перевірку працездатності створеного веб-сайту, викладаються методи та рекомендації з розміщення сайту на платних і безкоштовних хостингах, способи його розкрутки та реєстрації в пошукових системах і каталогах. Прочитавши цю книгу, Ви станете справжнім веб-майстром, готовим до роботи над будь-якими проектами.

 Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers