четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / seo / Розкрутка сайту / SEO-оптимізація з географічною прив’язкою

SEO-оптимізація з географічною прив’язкоюОднією з тактик, яку успішно застосовують для seo-оптимізації з географічною прив’язкою (в оригіналі використовується термін local seo; ми вибрали свій варіант перекладу виходячи з того, що термін «локальний пошук» в Українській мові тісно асоціюється з пошуком по локальній машині або в локальній мережі, але не з пошуком в інтернеті з прив’язкою до певного географічного регіону.), є використання множинних url-адрес, або мікро-сайтів. Як приклад, що допомагає зрозуміти суть методу, я буду використовувати реально існуючу мережу сайтів, ніяк не пов’язану ні зі мною, ні з Search Engine Journal.

Відразу обмовлюся: я не буду розповідати, як слід впроваджувати даний метод (хоча це легко читається між рядків, особливо якщо читати з кінця статті). Замість цього я збираюся описати, як саме мені вдалося його вирахувати.

Історія почалася з пошукового запиту [Warminster carpet cleaning] (чищення килимів в Вармінстер).
2009-08-1
Я вивчив сайт і виявив щось дуже цікаве. Сайт містив деяку кількість сторінок, і всі вони були присвячені чищенні килимів виключно в місті Вармінстер.

Для тих, хто не бував у Вармінстер, поспішаю повідомити: Вармінстер (Пенсільванія) – дуже маленьке містечко. У природі не може існувати бізнес, що займається чищенням килимів тільки в Вармінстер і ніде більше. У межах декількох миль від Вармнстера ви знайдете безліч аналогічних містечок, однак на сайті про них не говориться ні слова. І це далеко не випадково.

Той дивний факт, що адреса сайту в точності відповідала моєму запиту, наштовхнула мене на думку, що тут можна докопатися до чогось вартого.

Я почав шукати «чистку килимів» в інших містах, розташованих неподалік від Вармінстер – раптом вдасться виявити щось подібне? Зрештою, якщо хтось використовував подібну тактику стосовно до Вармінстер, він напевно володіє і іншими url-адресами з локальною гео-прив’язкою.

Я вирішив продзвонити містечко Ленсдейл ( Lansdale ).

Ввівши запит [Lansdale carpet cleaning] ( чищення килимів в Ленсдейле ) я отримав повністю аналогічний результат:
2009-08-2
Єдина відмінність полягала в заміні «Warminster» на «Lansdale» в адресі сайту.

Обидва сайти були практично ідентичні, являючи собою приклад дубльованого контенту.

Тоді я вирішив з’ясувати, скільки сайтів входять в дану мережу гео-дублікатів ( в оригіналі використовується термін geos, придуманий, мабуть, самим автором ). Іншими словами, мені захотілося дізнатися: наскільки велика ця штуковина і наскільки вона добре працює.

Я використовував Yahoo Site Explorer, щоб подивитися, яку роль тут може грати внутрішня перелінковка (якщо вона взагалі грає якусь роль). Плюс до цього мені, якщо чесно, було цікаво дізнатися, через що сайти ранжуються так високо – через точної відповідності url-адреси пошуковому запиту, або через банальну покупки посилань.

Попросивши Site Explorer показати посилання « Except from this domain » ( не з цього домену ), я отримав наступний результат:
2009-08-3
З нього було ясно видно: єдиним сайтом, що посилається на «Warminstercarpetcleaning.com», є «AllClean1.com». Для «Lansdalecarpetcleaning.com» це також вірно.

Я зрозумів, що перейшовши на сайт «AllClean1.com», я потраплю в центральний елемент мережі.

У підвалі сайту AllClean1.com виявився список населених пунктів, охоплених мережею сайтів-дублікатів. Кожен елемент списку представляв собою витікаюче посилання формату < топонім>CarpetCleaning.com. Текст посилань складався з назв відповідних населених пунктів.
2009-08-4
Тепер я міг впритул зайнятися чимось на зразок промислового шпигунства – продзвонити сайти-сателіти і перевірити, як вони ранжуються. Результатом цієї діяльності стало з’ясування тактики, яку компанія успішно використовувала для SEO-оптимізації з географічною прив’язкою.

Аналіз ранжирування сайтів, що входять в єдину мережу, потрібен не тільки для успішної протидії конкурентам – це ще й потужний засіб самоосвіти. Він допомагає вивчити тонкощі SEO та SEM. Крім того, це чудовий спосіб тестування потенційних співробітників – дайте шукачу таке завдання і подивіться, чи зможе він знайти правильну відповідь.

Це невелике дослідження родило в моїй голові ряд питань і я сподіваюся, що мої читачі допоможуть мені на них відповісти. Як ви думаєте, чи не призведе використання сайтів з переважно дубльованим контентом до серйозних проблем у віддаленій перспективі – незважаючи на явну ефективність в даний момент? Чи не бачите ви можливості створити свою власну модель просування, грунтуючись на наведеній тут інформації? Досліджуєте ви ранжування чужих сайтів так, як це роблю я? Витрачаєте ви на це свій вільний час? Будьте ласкаві, відпишіться в коментах – нехай всі дізнаються, що ви думаєте з цього приводу.

Джерело: www.searchenginejournal.com/local-seo-using-multiple-urls-for-rankings/

Замітка: Якщо ви з рівного і маєте свій сайт то вам буде дуже корисна Розкрутка сайту в Рівному, тут ви завжди досягнете успіху разом з sidom.pp.uaАвтор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers