Головні новини
Ви тут: Головна / Двигунці / Joomla / Що нас чекає в Joomla! 3.5+

Що нас чекає в Joomla! 3.5+Недавно в групах Google з’явилася цікаве листування з приводу подальшого розвитку релізів Joomla. У ній Roberto Segura (відповідальний за реліз Joomla! 3.5) поділився думками PLT з приводу того, що повинно бути в наступному релізі CMS.

Головний напрямок – єдина система рендеринга всього, що є в CMS: уявлень, модулів, плагінів і полів. Детальніше під катом.

Нижче представлена ​​вижимка-переклад його посту.

У загальному вигляді мета наступна – зробити все в CMS перевизначаються. І, якщо можливо, використовувати єдину систему рендеринга. Найголовніша проблема (втім, як завжди) зворотна сумісність. Спочатку була ідея використовувати існуючий клас JLayout з деякими поліпшеннями (що не дивно, так як його розробив Roberto Segura), але при цьому дати можливість використовувати свій рендерер.

Тут є дві проблеми:
– Зараз макети не отримують однакові дані. В ідеалі потрібно було використовувати масиви, але в основному в уявленнях замість масиву в макет передається об’єкт уявлення, і вже всередині макета використовуються його функції;
– змусити існуючі перевизначення працювати з будь-якою системою рендеринга, яку буде використовувати CMS (розробники).

Варіанти вирішення:
– знайти можливість зробити JLayout назад сумісним з поточними перевизначення;
– перевіряти, чи існує перевизначення для поточного подання. Якщо так, то використовувати поточну систему рендеринга. Якщо ні, то переключитися на нову систему рендеринга.

Якщо поточна система рендеринга буде змінюватися, то можна було б використовувати систему рендеринга з більш правильною архітектурою на основі інтерфейсів, що дасть можливість розробникам використовувати такі системи як Twig, Blade і їм подібні.

Як тільки це буде вирішено, Роберто пропонує створити безліч маленьких завдань типу “Переробити поле в Layout”, “Переробити модуль в Layout”, і т.п. І тоді будь-який, без вникання в суть концепції, зможе внести свій внесок у Joomla, виконавши таке маленьке завдання.

Роберто бачить це таким чином:
1. Підготувати і протестувати систему рендеринга.
2. Смігріровать одну з частин CMS на новий рендерер, і використовувати її як приклад.
3. Створити документацію про те, як працює нова система рендеринга і як її правильно використовувати.
4. Створити маленькі завдання.
5. Залучити користувачів для вирішення цих завдань.

На кроці 4 Роберто пропонує “відключитися” від активної розробки і розглянути інші завдання, які користувачі хотіли б бачити в Joomla! 3.5 , такі як:

– Нова система роутінга
– Новий медіа менеджер
– CCK в ядрі

На цьому поки все. В цілому, мені ідея подобається. Хочу зауважити, що Roberto Segura тлумачний розробник, і мені здається, що йому вдасться довести задумане до логічного завершення.Автор Володимир Гривінський1 коментар

  1. Спасибо интересно.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers