четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Двигунці / Joomla / Що нового ми побачимо в Joomla 3.2?

Що нового ми побачимо в Joomla 3.2?jtscvckuyТрекер Joomla! заповнений рызними заявками, але не всі вони встигнуть потрапити в Joomla 3.2. Пропонуємо ознайомитися з найбільш значущими з тих, що на даний момент вже відзначені в трекері як “accepted” або “implemented in trunk”, а значить, точно потраплять в Joomla 3.2:

  • Версійність контенту – У разі, якщо хтось ще не знайомий з Версійністю контенту, давайте швиденько розглянемо її. Версійність контенту більше відома як контроль версій і є формою управління версіями. Це можливість зберігати попередні версії статей та іншого контенту, і якщо трапиться помилка, то визначити, коли вона була допущена і як її скасувати. Наприклад, якщо хтось помилково видалить параграф або зіпсує форматування статті, то вона може бути повернута на попередню робочу версію. Деякі системи версійності контенту також дозволяють порівняти попередні версії.
  • Rapid Application Framework (Joomla! RAD – фреймворк, який дозволить швидше і простіше розробляти розширення Joomla.
  • Ajax інтерфейс – єдина точка входу для всіх Ajax запитів до модулів і плагінів.
  • Оновлення TinyMCE до версії 4.0.5 – нова і більш приваблива версія редактора.
  • Відображати помилку, якщо включені Magic Quotes – зараз є перевірка при установці Joomla, але немає перевірки при оновленні. Крім того, багато хостингових компаній пропонують швидку установку Joomla і не перевіряють Magic Quotes. Помилка буде відображатися при вході в адмінку і в панелі адміністратора.

Але це звичайно не всі. Багато хто з потенційно можливих новинок (у тому числі Joomla! GSoC 2013 проекти , Two factor authentication , Joomla! “app store” ), які мають статус “pending” або “ready to review” чекають, поки їх протестують.

 Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers