Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Смартфон найкращий помічник вебмайстера

Смартфон найкращий помічник вебмайстераЦифрові технології по своєму постійному зростанню ні коли не поступалися інформаційним. А є такі ситуації, що одні без інших просто не можуть існувати. Взяти наприклад такий вид розповсюдження інформації як інтернет. Адже якби не було комп’ютера, ніхто про нього б нічого не знав. Такий паралельний розвиток стосується не тільки таких глобальних пристроїв, але і більш дрібних.

Наприклад звичайний вебмастер, який займається розробкою та будівництвом сайтів, зараз в деякій мірі може спростити свою роботу, або навіть краще сказати автоматизувати за допомогою звичайного смартфона. Ви запитаєте, яке відношення має телефон до будівництва сайтів. А якраз безпосереднє.

Уявіть собі ситуацію, ви відпочиваєте, а вам ні з того ні з сього приходить сповіщення про проблеми роботи вашого сайту, або якась то компанія хоче укласти з вами партнерські відносини, і втручання в структуру сайту, просто необхідно зробити в найкоротші терміни. Якраз в такій ситуації смартфон буде просто не замінним. Вибір даних пристроїв, на сьогоднішній день, просто величезний, ви можите вибрати смартфоны на андроиде в киеве абож в іншому місті. Вони бувають маленькі, великі, широкі і т.д. Детальніше ми на цьому зупинятися не будемо.

Отже, а які ж завдання можна вирішити за допомогою такого мобільного пристрою. По перше, всі апарати такого класу мають вбудований інтернет браузер, який у разі потреби можна замінити будь-яким іншим, який Вам більше сподобатися. По друге, зараз досить багато додатків, що працюють як FTP клієнти, що дозволить завантажити потрібний контент або зображення безпосередньо на хостинг сайту.

З’явилися також компактні HTML редактори, вони звичайно не володіють всіма функціями складних обчислювальних програм, але написати або відредагувати невеликий код з таблицями він зможе без проблем.

Такого плану програми звичайно не замінять повноцінний комп’ютер, і побудувати новий сайт на їх основі просто не можливо, але в якій ситуації, вони можуть зіграти вирішальну роль у розвитку Вашого ресурсу.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers