четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / css / Стрічки з текстом, на зображенні за допомогою CSS3

Стрічки з текстом, на зображенні за допомогою CSS3Дуже часто, на сайтах і блогах можна зустріти зображення прикрашені різноманітними стрічками, з написами і без. Що це? Просте прикрашення, або ж функціональний елемент користувальницького інтерфейсу? У більшості випадків все ж, ці красиві стрічки виконують ті чи інші корисні функції, виступають в ролі підписів до картинок, загострюють увагу відвідувачів на розміщених в тілі стрічки посилання, і т.д і т.п.

Сьогодні хочу запропонувати вам, невеликі фрагменти коду (сніпети), для створення симпатичних стрічок з текстовим вмістом (посиланням), розміщених на картинці, виключно засобами CSS3, без використання додаткових зображень!
У прикладі представлені два варіанти оформлення та реалізації, відмінності побачите, подивившись на вихідні коди, там же знайдете і короткі пояснення. Залишається вибрати підходящий і почати творити))).

Без-имени-1

Варіант №1

Варіант №2


Виникнуть питання, пропозиції, або виявиться яка-небудь помилка, пишіть в коментарях.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers