четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / seo / Сучасні тенденції SEO

Сучасні тенденції SEOТехнології просування сайтів постійно змінюються. SEO – нова сфера, закони якої ще не устоялися і не сформувалися. Щоб слідувати цим законам, вчитися доводиться на ходу, постійно підлаштовуватись під мінливі алгоритми основних пошукових систем. багато методів, якими проводилось просування сайтів в мережі ще пару років тому, вже не працюють або ж доживають останні дні. Їм на зміну прийшли видозмінені способи просування і абсолютно нові, продиктовані розвитком сучасних технологій.

Соціальна інтеграція

Роль соціальних мереж в розвитку Інтернету стає все більше. Кількість зареєстрованих в соціальних мережах користувачів зростає в математичній прогресії. Природно, SEO не може ігнорувати таку велику і потужну площадку, яка може надати невичерпне джерело трафіку на ресурс. А оскільки розвиток соціальних мереж ще більше зросте в найближчому майбутньому, то вже сьогодні слід взяти на озброєння цей ефективний інструмент просування і розвитку ресурсу.

Мобільні версії сайту

Використання Інтернету за допомогою мобільних телефонів вже, за деякими даними, перевищило стандартний вихід користувачів у мережу через стаціонарні комп’ютери. А це вже явний сигнал веб-майстрам про те, що в найближчому майбутньому виготовлення сайтів в мобільній версії стане обов’язковим для успішного розкручування.

Контент – король

Роль якісного і унікального контенту завжди була висока. Але сьогодні контент набуває ще більшої актуальності. При цьому величезне значення матиме актуальність інформації, її корисність для користувачів. На перше місце в оцінці контенту сьогодні може виступити такий статистичний параметр як його «водність». Тому тексти ні про що, з великою кількістю відступів від теми, непотрібними описами і роздумами, можуть постати в «очах» пошуковиків як низькоякісні. Не варто економити на копірайтерів, які пишуть «за копійки» – в майбутньому це може обернутися великими збитками.

Природність посилань

Алгоритми пошукових систем дуже чітко вміють розрізняти природність посилання або ж покупкуплене воно чи ні. Для визначення цього широко використовуються статистичні дані ресурсу, які за багатьма параметрами визначають «накручене» посилання. Тому приділяти увагу в майбутньому слідує природному нарощуванні посилань.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers