Головні новини
Ви тут: Головна / seo / Технічні рекомендації пошукових систем для кращого індексування сайту

Технічні рекомендації пошукових систем для кращого індексування сайтуВажливість правильної роботи технічної складової сайту так само важлива, як і інші елементи оптимізації сайту. Адже всі старання з нарощування посилальної маси, подачі реклами в мережі інтернет можуть піти прахом, якщо сайт буде відображатися некоректно користувачам або пошуковим системам. Для перших – це означатиме вихід з сайту і здійснення покупки в іншому місці, для других – неповноцінною індексацією або повним виключенням сайту з видачі.
Для того, щоб пошукова система повноцінно сприймала контент вашого сайту, рекомендується перевірити його сторінки на видимість в текстових браузерах. У Інструментах для вебмайстрів Google є спеціальний розділ, де можна побачити сайт очима пошукового робота. Так само це можна зробити за допомогою спеціального текстового браузера (наприклад, Lynx) або відключивши JavaScript, DHTML і Flash в стандартному браузері і подивитися як буде виглядати сайт без даних елементів. Текст повинен відображатися коректно і у повному обсязі. Тільки так можна буде бути впевненим, що пошуковий робот отримає текстовий конент повністю. Необхідно так само забезпечити віддачу всього необхідного контенту пошуковим системам зі сторінок, які використовують у своє роботі cookies або ідентифікатори сеансів. ПС не сприймають дані моменти, тому сторінки, на яких контент генерується на підставі даних ідентифікаторів сесій і куків будуть недоступні пошуковим роботам.

image_thumb

Переконайтеся, що сторінки сайту віддають пошуковим системам значення HTTP-заголовка «If-Modified-Since». Він дозволить роботу зрозуміти, чи були зміни на сторінках сайту і чи варто його індексувати повторно. Це скоротить навантаження як на пошукові роботи, так і на ваш сервер забезпечивши індексацію тоді, коли це дійсно необхідно. Якщо на сайті є розділи, які не варто індексувати пошуковим роботам, то подбайте про те, щоб вони були закриті від індексації у файлі robots.txt. Після не забудьте перевірити коректність параметрів даного файлу, завантаживши його через спеціальний розділ в панелі для вебмайстрів популярних ПС Яндекс і Гугл. Робіть все можливе, щоб всі необхідні сторінки були доступні відвідувачам і роботам.

Якщо ви помітили, що сайт часто дає збої, ставав недоступним відвідувачам, або, що ще гірше, підхопив вірус, то необхідно максимально швидко усунути проблеми доступності і працездатності сайту (перевірити на віруси, видалити шкідливі коди, змінити хостинг на більш швидкодіючий і т.д.). В іншому випадку пошукові системи можуть прийняти захисні заходи і знизити потік відвідувачів на ваш сайт з причини його неактуальності, непрацездатності або шкідливості.
Чим швидше буде працювати сайт і чим корисніший буде контент на його сторінках, тим краще він буде індексуватися і ранжуватися пошуковими системами.
Успішного просування!Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers