четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Введення у Веб-мастеринг

Введення у Веб-мастерингВведення у Веб-мастеринг Зараз під веб-мастерінгом можна розуміти всі процеси з професійного створення сайту. Але в минулі часи існував розподіл між фахівцями сайтопобудови за професійними амплуа. Воно і зараз існує, і всі ці поняття досить умовні.
Веб-майстром вважався верстальник сайту, тобто фахівець володіє методами бажано блокової кросбраузерності верстки сайту. У його мінімальному арсеналі – мова розмітки HTML / XHTML, CSS, JS. Перекладеної західної літератури з CSS було замало, і ті хто не володів мовою Англії не заморочуючись верстали таблицями. Але зараз все по- іншому. Як приклад сучасного веб-сайту можна привести інтернет каталог, в якому знаходяться сотні товарів на різні темитакі як Теплові пушки, Теплові завіти і т.п. Я завджи користуюсь каталогами тому раджу і вам.

Процес написання движка для сайту, написання веб-скриптів для різного роду активних елементів здійснював вже веб-програміст. Формулювання SEO-оптимізатор зустрічалося рідше, бо в ті часи достатньо було додати сайт в кілька каталогів. А розстановка ключових фраз та інших SEO атрибутів – було справою хаотичною і не настільки скрупульозною ніж зараз, в період жорсткості правил і алгоритмів пошукових систем. Саме тоді були золоті часи для заробітку на сайті. Сучасні способи монетизації і прийоми вдосконалення веб-сайту з даною метою виглядають як наука перед прийомами минулих років. Раніше професіоналам і ентузіастам дійсно цікаво було створювати сайти для людей, пробувати писати різні скрипти, гостьові, фотогалереї, чати і отримувати від цього задоволення. Нині – інакше. Сучасні вимоги пошукових систем вивели на перший план SEO-оптимізатора. Але просто внутрішньої оптимізації зараз теж не достатньо. Злі язики подейкують навіть, що SEO – померло! Зараз активніше використовуються прийоми розкручування або, як її ще називають, зовнішньої оптимізації. Інтернет- маркетолог або SEO-оптимізатор відповідають за ці процеси.

Особисто я пропоную веб-мастерінгом називати все, що має відношення до мов розмітки, клієнтським мовам програмування та інших питань сайтопобудови, але не відноситься до веб-програмування і пошукової оптимізації.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers