четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Вибір домену для сайту в Україні

Вибір домену для сайту в УкраїніУ цій статті мова піде про вибір доменного імені. Багато власників сайтів не замислюються про те, наскільки важливий правильний вибір домену. Одні просто не надають значення даному етапу створення сайту, інші ж, навпаки, намагаються вибрати для свого сайту як можна більш гучну і складну назву, забуваючи при цьому, що стислість – сестра таланту.

Зазвичай домен – містить назву компанії, інформацію про яку він надає. Тут важливо пам’ятати, що назва сайту має бути як можна більш коротка і легко запам’ятовувална та повинна асоціюватися у відвідувача з або з назвою Вашої компанії, або з родом Вашої діяльності.

Розглянемо дуже часту помилку. Приміром, якийсь Вася Пупченко (його фірма) займається установкою жалюзі. З метою охоплення клієнтів з Інтернету він замовляє сайт і купує домен ім’я www.pupchenko.com.ua. Це дуже поширена практика в наші дні, і в цьому немає нічого забороненого. Однак це доменне ім’я зможе принести користь бізнесу. В ідеалі, домен повинен містити ключове слово, під які оптимізовано сайт, оскільки пошуковик індексує в першу чергу не контент, а саме домен сайту. Крім того, безперечною перевагою такого роду стратегії є те, що назва сайту вже сама по собі несе в собі його ідею, і тому воно більш зрозуміло відвідувачу.

Це все можна перевірити дуже просто. Зайдіть в Гугл і наберіть запит: продаж телевізорів. Ви побачите, що на перших позиціях в результатах запиту будуть сайти, в доменному імені яких будуть зустрічатися ключові слова: tv, tv-set. Це все тому, що для пошукової машини сайти, в назвах яких зустрічаються ключові слова, більш важливі, адже робот переглядає на предмет наявності ключових фраз в першу чергу ім’я сайту, і тільки потім безпосередньо сам сайт. Навіть якщо два веб-сайту еквівалентні за змістом, сайт з наявністю ключового слова в своєму імені буде для ПС важливішим.

На жаль, у сфері ua (ru) – нету дане правило спрацьовує не завжди, адже в пошуковику російськомовний користувач задасть, швидше за все, шукане слово кирилицею, а більшість доменів не тільки написані кирилицею, але і являють собою слова англійською мовою. Проте для роботи з англомовною аудиторією дана стратегія є ідеальною.

Яка ж ще проблема може підстерігати Вас при виборі домену? Справа в тому, що Інтернет існує досить давно, тому не дивно, що велика кількість популярних і красивих імен вже зайнято. Але не варто впадати у відчай, адже зараз існує безліч доменних зон, таких, як: “. Com”, “. Net,” “. Tv”, “. Biz” та ін, тому у Вас завжди є шанс почитати все про домени, або ж вибрати і зареєструвати домен, який ідеально підходить саме Вам і Вашому бізнесу.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers