Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Вибираємо хостинг

Вибираємо хостингПривіт. Тепер дуже часто можна побачити рекламу типу: “Професійний хостинг”, або “Білорусь хостинг”. Та й пошукові системи знаходять багато безкоштовних хостингів. А багато новачків, навіть і не уявляють, що це слово означає.

Питання про те, що таке хостинг, і за якими технічними критеріями його вибирати під написаний сайт, стоїть перед багатьма розробниками. Причому це питання з кожним днем все більше і більше ставати актуальним.

Стрімкі новачки, які займаються розробкою сайтів і бажаючі досягти найбільших вершин в області веб технологій, задаються питаннями, на які не можуть знайти відповідь. Насправді відповідь проста: не там шукаєш, або неправильно задаєш питання. Класичний приклад початківців розробників: вони вважають, що якщо написання сайту відбувається під операційною системою Windows, то розміщувати його треба на Windows-хостингу. Насправді вибір хостингу повинен завжди грунтуватися на реальних аргументах, а не міфах рекламодавців, що працюють на хостерів. Гіпертекстові сторінки вашого сайту можуть створюватися на Linux і відмінно працювати під Windows і навпаки – це питання давно відомий. Рішення щодо вибору хостинг платформи подальшого розміщення вашого сайту має бути правильно осмислено і прийнято грунтуючись тільки на технічних критеріях і особливостях.

Якщо сторінки вашого сайту не використовують динамічний код, а несуть суто статичний характер, то проблем прочитати вашу сторінку у браузера не виникне ні на одному з веб серверів. Як правило, це сторінки, які написані на HTML, CSS і можливо з застосуванням JavaScript. Ці мови відносяться до групи клієнтських сценаріїв і якість їх роботи залежить тільки від можливостей браузера. Інша справа, якщо сторінка має динамічний характер і передбачає постійне звернення до сервера баз даних, наприклад, корзина, реєстр даних про клієнтів або співробітниках, чат, форум та ін. Для такої програмної реалізації будуть потрібні більш потужні мови програмування, такі як PHP, Perl, ASP. Поява такого роду продуктів послужило причиною установки додаткового ПЗ на серверах хостингових компаній на базі Linux і Windows операційних систем.

Написання сайтів із застосуванням ASP технологій стає куди актуальніше, і якщо вас можна віднести до цієї групи, то однозначно вибір зупиниться на Windows-хостингу. Чому так? Продукт ASP належить корпорації Microsoft, отже технологія зможе функціонувати тільки під управлінням ОС Windows 2003/2008 Server. Решта технології динамічного програмування, такі як Perl, PHP та інші є, в якомусь сенсі універсальними і можуть працювати повноцінно на обох системах. Якщо говорити про стабільність роботи сайту, то вибір схиляється в бік Linux системи частіше через те, що серед її прихильників існує така думка: ступінь захисту інформації на Unix на порядок вище, ніж у Windows, плюс до того ж вона безкоштовна. Але, тим не менш, будь-яка компанія, яка надає послуги хостингу, фінансує підтримання серверів в працездатному стані, в тому числі і працюючих на Linux. Тому платити за розміщення сайту вам доведеться в будь-якому випадку, якщо звичайно вибір не зупиниться на безкоштовному хостингу.

Як правило, паралельно з розміщенням сайтів доведеться зіткнутися з таким питанням, як реєстрація доменів. Вибір правильного домену може принести вам великий успіх. Всесвітня павутина, як велика інформаційна енциклопедія, і в ній для того, щоб знайти швидко певну цікаву для нас статтю, придумали зміст з номерами сторінок, так і тут кожен сайт має свою унікальну адресу – доменне ім’я. Під реєстрацією доменного імені передбачається зіставлення IP-адреси з доменним ім’ям, що дає можливість вільного відвідування вашого сайту відвідувачами з усього світу. Напевно, ніхто сперечатися не буде, що чим коротше і асоціативні назву сайту з його вмістом, тим простіше його запам’ятати, і виглядає воно набагато солідніше.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers