четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Завантажити / Шаблони сайтів / Шаблони Wordpress / Вибираємо тему (шаблон) для блогу на WordPress

Вибираємо тему (шаблон) для блогу на WordPressПривіт. Отже, перед нами чергова задача: ми хочемо, щоб наш блог був не схожий на інші, щоб він відрізнявся, в той же час, щоб був гарний і “змушував” читачів заходити ще і ще. Напевно, ви помічали, що більшість блогів мають особливий дизайн, який підкреслює характер автора, тематику блогу і т.д. Так, де ж узяти ці теми (шаблони) для нашого улюбленого WordPress?
themes

Пошук шаблону для свого блога

Найпростіший спосіб пошуку шаблонів – це звичайно пошукові системи. В Яндексі, Google ви знайдете чимало тем для свого сайту. Як знайдете щось симпатичне, рекомендую скачати собі на комп’ютер, як би збираючи колекцію, гарних шаблонів. У мене кількість завантажених тем для Вордпресс доходить до 50 штук, потім на наступному етапі я буду відбирати з них найбільш підходящий варіант.

Головне – не поспішати з вибором шаблону. Раджу: не жалійте часу, знайдіть дійсно те, що Вам сподобається, і що потім Вам не захочеться міняти.

На жаль, на одному зі своїх блогів я поквапився з вибором.

Встановив тему, яку незабаром захотілося поміняти, в підсумку витратив чимало часу, так як був зовсім новачком. Тепер же я витрачаю на пошуки wordpress шаблону, не менше двох днів. І для цього блогу – блогу, я вибирав тему близько п’яти днів. Я не скажу звичайно, що він “мега-пупер-крутий”, але я знайшов те, що дійсно шукав, і в майбутньому буду удосконалювати цей шаблон.

Дуже сильно полегшує вибір шаблону функція попереднього перегляду теми. Тобто ви приблизно будете знати, як буде виглядати той чи інший шаблон на вашому блозі.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers