Головні новини
Ви тут: Головна / Двигунці / Wordpress / Видаляємо ревізії записів WordPress за допомогою MySQL запиту

Видаляємо ревізії записів WordPress за допомогою MySQL запиту



Всім привіт! Сьогодні на своєму блозі я розповім вам як «Очистити» базу даних вашого сайту на двигунці WordPress, видаливши непотрібні записи (ревізії). Назвемо це хаком.

Хак – це швидке, дотепне рішення для обходу різного роду проблем пов’язаних з програмним забезпеченням.

Навіщо нам видаляти ревізії? А також навіщо вони взагалі потрібні?

Розробники двигунця WordPress дуже далекоглядні хлопці і за допомогою ревізій вони вирішили полегшити нам життя. Ревізії – це як би ваш запобіжник від техногенних, назвемо це, катастроф. Уявімо що ви в творчому ударі і пишите велику статтю. Ви пишете і пишете, кількість слів стала перевищувати значення 1000. Але раптом щось у роботі йде не так і ваш браузер висне, або ні з того ні з сього ваш комп’ютер перезавантажується, або банально відключають світло. Що трапиться з вашою статтею, яку ви довго і наполегливо друкували? Ось тут то до нас на допомогу і приходять так звані ревізії!

Ревізії записів – це збережені копії вашої статті, яку ви друкували. Це як в іграх, проміжне автозбереження, щоб у разі будь-якої біди не починати все спочатку.

Саме тому я вкрай не раджу відключати цю функцію. Але! Якщо всі ваші статті опубліковані, я вкрай раджу вам видалити вже наявні ревізії. Чому? Та все просто – вони займають багато місця в базі даних, тим самим трохи гальмуючи блог і забираючи цінний простір хостингу. Поки ви пишете статтю, кількість ревізій (копій) для однієї статті може досягати і 3, і 4, і навіть 10. Ви уявляєте, 10 копій однієї статті? А якщо у вас на сайті 100 статей і для кожної збережені N-ну кількість копій? Тому розмір «мотлоху» може досягати лякаючих розмірів.

Щоб видалити ревізії існують безліч плагінів. Але я не особливо їм довіряю і роблю це руками, вручну, через запит до бази даних.

Для цього заходимо в MySQL базу даних свого хостингу через phpMyAdmin, натискаємо на вкладку SQL і вставляємо наступний код:

DELETE FROM wp_posts WHERE post_type = "revision";

Не забудьте змінити префікс «wp_» на свій, якщо ви його міняли. Стандартно це «wp_»

Після цього тиснемо кнопку ОК.

Готово. Ви зможете переконатися в тому, що база даних стала важити набагато менше.

На цьому урок закінчений, спасибі за увагу! Не забудьте підписатися на блог, щоб отримувати свіжі уроки та статті прямо по електронній пошті.

Тепер ви можете грати в найкращому онлайн казино з online roulette безкоштовно!



Автор Володимир Гривінський



Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers