четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Виділений IP адрес для сайту і SEO

Виділений IP адрес для сайту і SEOПривіт, нещодавно я підключив виділений IP для одного із своїх сайтів і вирішив присвятити цьому окремий пост. Можна зустріти твердження, що він якимось чином впливає на просування сайту в пошукових системах. Чи є різниця між загальним і виділеним IP адресою з точки зору ПС? Це міф чи реальність?
Більшість власників сайтів або блогів самостійно займаються розвитком своїх проектів і добре знають про SEO. Всім хочеться мати великий обсяг трафіку і гідний заробіток.

Лідери пошукового ринку Google і Яндекс використовують широкий спектр різних факторів при ранжируванні сайтів, який з них приносить найбільш відчутний ефект – вгадати досить складно. Достеменно не відомо, бере участь чи ні IP адреса в ранжуванні і чи здатний вона позитивно вплинути на пошуковий рейтинг.

Величезний відсоток сайтів розташований на одному сервері. Вони ділять між собою одну адресу і це ніяк не може вплинути на результати пошукової видачі. Якщо ви думаєте, що плата декількох зайвих рублів на місяць дозволить чарівним чином піднятися вище в результатах пошуку – то сильно помиляєтеся.

Через деякий час, Метт все ж зазначив, що в деяких ситуаціях негативний вплив можливо. Це стосується серверів, на яких розташовані тисячі спамних сайтів і серед них один або два хороших. У цьому винятковому випадку останні можуть постраждати.

На shared хостингу, як правило, розміщується дуже багато сайтів і по-замовчуванням вони використовують один загальний IP. Важливо знати, що покупка додаткового айпі не збільшить швидкість завантаження сайту і не захистить від DDoS атак. Для вирішення цих завдань рекомендується переїзд на виділений сервер – тоді «сусіди» не займатимуть ресурси у разі зростання їх трафіку.

Існує поширена думка, що пошукові системи можуть банити сайти по IP, обчислювати сітки і накладати на них санкції. Мені ж здається, що причина фільтрації криється в іншому – в першу чергу в низькій якості самих ресурсів. Тому, рано чи пізно «хвиля накриє».

Dedicated-IP

Невже Dedicated IP – марна трата грошей? Це не зовсім так. Відповідь лежить на поверхні і навіть побіжно було порушене мною трохи вище. Так, справа дійсно в «поганих» сусідах, але SEO тут ні при чому. Ось один з аспектів, виходячи з якого я рекомендую купити додатковий IP для своїх сайтів:

Існують бази IP адрес, з яких здійснюється розсилка спаму і вони занесені в спеціальні списки програм для збору пошти або поштових служб (The Bat!, Яндекс пошта та інші). Наприклад, якщо Ви встановили форму зворотного зв’язку на своєму сайті, то електронні листи, відправлені з сервера, можуть не дійти до адресата.

Також для Російськомовних сайтів або тих чиї сервера знаходяться в Росіїї. За останній рік-два урядом РФ було прийнято низку законів і правових норм, що встановлюють до судове блокування сайтів, що поширюють заборонену інформацію і порушують авторські права. Це означає, що Ваш сайт можуть випадково заблокувати за IP через розташованого по-сусідству недоброзичливого ресурсу.

Proverit-IP-na-spam

Купувати чи ні додатковий IP – вирішувати Вам. Якщо надумаєте, то обов’язково перевірте його на наявність в спам базах, і також рекомендую вам поерейти на сайт Мобильные телефоны Nokia, тут ви знайдете дуже багато цікавих новинок в світі мобільних телефонів.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers