Головні новини
Ви тут: Головна / seo / Як просувати інтернет магазин побутової техніки

Як просувати інтернет магазин побутової технікиРинок побутової техніки та електроніки на сьогодні дуже привабливий, зважаючи на свою велику ємність. Внаслідок цього сьогодні існує велика кількість інтернет-магазинів, що продають побутову техніку. Мало того, їх кількість стрімко зростає. Якщо перед вами стоїть завдання розкрутити сайт такого магазину, ця стаття буде вам корисна.
Припустимо, у вас новий сайт і необхідно зробити його популярним. Головне правило просування сьогодні звучить так: рулить контент. Якщо ви будете копіювати тексти з інших сайтів, можете поставити хрест на просуванні свого магазину. Головне – пишіть все самостійно і якісно. Нові алгоритми пошукових систем вже практично навчилися читати тексти. Пишіть тексти для людей. Не треба намагатися обдурити пошукові системи, крім вас цим займається маса народу. Треба чимось відрізнятися. Робота на совість – ось спосіб виділитися на фоні інших. Пишіть статті про побутову техніку, складайте унікальні описи до товарів, робіть онлайн огляди новинок ринку. Будьте оригінальними – організуйте свій відео подкаст щодо вибору техніки для дому. Це вимагає додаткових трудовитрат, але воно того варте.
Це що стосується внутрішньої оптимізації сайту. Але це лише половина справи. Друга – зовнішнє просування сайту. Трафік будь-якого сайту можна умовно розділити на три категорії:
1) Переходи з інших сайтів. Приміром, переходи з соціальних мереж, інших тематичних сайтів або форумів.
2) Пошуковий трафік. Переходи на ваш сайт по посиланнях з результатів пошуку пошукових систем.
3) Прямий трафік. Переходи на ваш сайт в результаті безпосереднього набору адреси вашого сайту або з закладок користувача.
На різних етапах просування і розвитку сайту превалює той чи інший вид трафіку. Молоді сайти повинні прагнути збільшити пошуковий трафік. Переходи з інших сайтів перший час будуть мінімальними, але з часом цей показник буде збільшуватися. Потім частина ваших відвідувачів з перших двох категорій буде переходити в категорію прямого трафіку. Для цього треба подбати про якісне внутрішнє наповнення та про пошукове просування сайту.

Як просувати сайт про побутову техніку в пошукових мережах?

Тут можна розповідати дуже багато. Посилальні біржі, статейні біржі, прайс-агрегатори, каталоги сайтів та каталоги статей. Це ще не повний список інструментів і сервісів, з якими треба буде працювати. Зупинимося детальніше на каталогах статей.
Розміщення ваших текстів на таких сайтах дозволить наростити якісну кількість посилань для сайту. На відміну від роботи зі посилальними біржами, таким просуванням неможливо нашкодити сайту. Посилання всередині тематичних унікальних текстів дозволяє вам підняти сайт по ключових запитах в пошуку Google і Яндекс. Статейное просування – біле SEO. Починати треба саме з нього.
Наступне питання – де розміщуватимуться? Який каталог статей вибрати? На сьогоднішній день існує безліч таких сервісів. На жаль, як і скрізь, кількість тут не означає якість. При виборі каталогу важлива такі параметри, як:  ​​тематичність, показники індексації його сторінок, PR / ТІЦ, присутність у каталогах DMOZ / ЯК, якість розміщених на ньому текстів.
По тематиках побутова техніка та електроніка, техніка для дому рекомендується наступний сайт. Цей блог про побутову техніку був створений на основі інтернет магазину, що існував з 2007 року. Домен xolodok.com.ua існує понад 6 років, що важливо для отримання якісних посилань. Пошуковими системами високо цінуються посилання зі старих доменів. У зв’язку з введенням алгоритму Пінгвін, для Гугла дуже важлива тематичність посилань. Тобто, зміст сайту, де ви розміщуєте посилання, має збігатися зі змістом просувається вами сайту.
З умовами розміщення в цьому каталозі можна ознайомитися тут.


Якщо писати якісно i багато, розміщувати ці матеріали на якісних майданчиках, у вас неодмінно вийте просунути ваш сайт. Вдачі Вам!Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers