четвер , Березень 22 2018

Головні новини
Ви тут: Головна / Цікаве / Який браузер найшвидший?

Який браузер найшвидший?Яким браузером користуєтесь ви? Вас влаштовує його швидкість? Якщо ні, то дізнайтеся яка для вас є альтернатива!

Компанія Compuware опублікувала результати нового дослідження з вимірювання швидкості завантаження веб-сайтів у користувачів різних браузерівНа першому місці за реальної швидкості завантаження виявився браузер Chrome компанії Google. Найшвидший браузер – це Google Chrome.

Протягом місяця дослідники проаналізували більше 1,8 млрд завантажень близько 200 ресурсів.

Найшвидше завантажуються сайти у користувачів Chrome 12, останньої версії даного браузера, що потрапила в дослідження (нещодавно вийшов Chrome 13). Середня швидкість завантаження сторінки на Chrome 12 склала 3,433 секунди. Показник Chrome 11 – близько 3,7 секунди, а Chrome 10 – 4 секунди.

Браузер Firefox посів друге місце за швидкістю завантаження. Середній показник при використанні версії Firefox 5 склав близько 3,9 секунди. Час завантаження сторінок при використанні більш старих версій програми виявилося трохи нижче. Якщо вам подобається Firefox так як мені то ви можите скачать мазилу тут.

Safari від Apple і Internet Explorer від Microsoft продемонстрували найгірші результати. Safari 5 завантажує сторінки, в середньому, за 4,5 секунди, тоді як Internet Explorer 9 для цього потрібно більше, ніж 4,5 секунди, в середньому. Найгірший показник серед всіх версій, які брали участь у дослідженні, у Safari 4 – більше 6 секунд.

В якості другого показника фахівці також досліджували швидкість рендерінгу – час, необхідний для того, щоб на екрані з’явилася видима частина сторінки. За даним показником Firefox 5 випередив Chrome 12 – 2,18 секунди проти 2,374 секунди відповідно. Як відзначають дослідники, вони проводили аналіз саме на реальних показниках, спираючись на те, як браузери працюють у справжніх користувачів.

Нагадаємо, в липні поточного року частка Google Chrome на світовому ринку інтернет-браузерів перевищила 20%.Автор Володимир ГривінськийЗалишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Вгору
UA TOP Bloggers